1232
1226
مگه ۱۸ ساله نیستی منتظر نی نی هستی؟؟

تعجب نداره

اینجا مادر 16 ساله هم زیاده

شخصیت من رو با برخوردم اشتباه نگیر...       شخصیت من چیزی ست که من هستم!                     اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی!!

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عصبانی ام

جمعه اس بزن بیرون

شخصیت من رو با برخوردم اشتباه نگیر...       شخصیت من چیزی ست که من هستم!                     اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی!!
1156
اولا الان ۱۹ دارم دوما دیپلم گرفتم موندم نی نی بیاد برم دانشگاه

عزیزم به سلامتی

چرا ناراحت نشدی ،من حرف بدی نزدم ،ب استارتر گفتم تعجب نداره اینجا مادر 16 ساله هم داریم

عزیزم به سلامتی چرا ناراحت نشدی ،من حرف بدی نزدم ،ب استارتر گفتم تعجب نداره اینجا مادر 16 ساله هم د ...

اخه هرکی میگم متولد ۷۹ ام حاملم چشاش میشه قد گردو

خب من دلم میخواد زود بچه دار بشم بعد برم پی درسم اینطوری بچمم زیاد باهام تفاوت سنی نداره

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه صلوات تو دلیمو مهمون کنین
1221
من و مادرم ۱۹ سال اختلاف سنی داریم

مامان من ۳۷ سالشه خدایی جایی میریم کسی فک نمیکنه دخترشم فک میکنن خواهریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه هرکی میگم متولد ۷۹ ام حاملم چشاش میشه قد گردو خب من دلم میخواد زود بچه دار بشم بعد برم پی درسم ...

وقتی خودت تصمیم گرفتی ،حرف دیگران برات مهم نباشه

من سی سالمه هنوز مجردم ،گاهی پشیمون ک ازدواج نکردم!

1167
وقتی خودت تصمیم گرفتی ،حرف دیگران برات مهم نباشه من سی سالمه هنوز مجردم ،گاهی پشیمون ک ازدواج نکردم ...

خیلیا هستن ۳۰ دارن مجردن.یکی از اشناهامون ۳۳ یا۳۵ ازدواج کرد انقده زندگیش خوبه ک نگو .از منم خوشگلتر ججوونتره واس بچه میگه هنوز زوده هرکس ی دیدی نسبت ب مزدوج شدن داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من موندم اصلا ازدواج درسته یا نه

خداروشکر من راضیم شوهرم درس خوندس سطح فکریش بالاعه.خودم ۸ سال تفاوت دارم باهاش ولی خیلی خوب درکم میکنه.بنظرم اگ با معیار های خوب همسرتونو انتخاب کنین مشکلی پیش نمیاد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلیا هستن ۳۰ دارن مجردن.یکی از اشناهامون ۳۳ یا۳۵ ازدواج کرد انقده زندگیش خوبه ک نگو .از منم خوشگلتر ...

میدونم چی میگی

ولی کلا فاصله سنی زیاد بچه و پدر و مادر جالب نیست

میدونم چی میگی ولی کلا فاصله سنی زیاد بچه و پدر و مادر جالب نیست

اره درستع.من مطمعنم اگ بچم بخواد باپدرومادرم جایی بره متوجه نمیشن ک مادر و پدر بزرگشن.ولی در عوص پدرو مادر شوهرم حتی نمیتونن بچمو تا سر کوچه ببرن چون سنشون خیلی بالاعه و اینکه مادر شوهرم اولین بچشو ۲۷سالگی اورده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241