1147
1226
منم همینجور یه وقتایی خیلی بم سرکوفت میزنه و اذیتم میکنه بعد که خودشو خالی کرد میاد از دلم درمیاره

بابایه منم هر حرفی بزنه ب دل نمیگیرم باباس دیگ چ میشه کرد

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه صلوات تو دلیمو مهمون کنین
۵ تا صلوات فرستادم عزیزم

ممنونم دوستم 😘

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

نه گفتم امروز فهمیدم فلانی حقوق زیردست هاشو بالا میکشه اونم گفت منم میدونستم بهت نگفتم نری جایی بگ ...

بعد تو چی گفتی؟

شخصیت من رو با برخوردم اشتباه نگیر...       شخصیت من چیزی ست که من هستم!                     اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی!!
1156
اخه دختر اولم کلا بچه اولم خیلیم بابایی باردارشدم اول ب بابام گفتم انقده خوشحال شد ک نگو

خوشبحالت ،ما رو انگار از سر راه پیدا کردن

شخصیت من رو با برخوردم اشتباه نگیر...       شخصیت من چیزی ست که من هستم!                     اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی!!
خوشبحالت ،ما رو انگار از سر راه پیدا کردن

عزیزم ب منم سرکوفت میزنن خیلیم دلمو سوزوندن هم پدرم هم مادرم ولی من ب دل نمیگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ب منم سرکوفت میزنن خیلیم دلمو سوزوندن هم پدرم هم مادرم ولی من ب دل نمیگیرم

چی بگم والا ،بی خیال ،گفتن نداره

8
گفتم بسه پیش خودت چی فکر کردی  فکر کردی من کی ام که صفتی میخوای بهم نسبت میدی

عیب نداره ،تو فکرش نرو

این بحث ها همیشه هست!

چی بگم والا ،بی خیال ،گفتن نداره

پدرو مادرن دیگ بخدا ب منم انقده بدی کردن ک نگو ولی من میگم عیب نداره.هر چی باشه پدرومادرن😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعدشم گفت خواهر برادرت هیچ مشکلی ندارند فقط تویی که ....

امان از سر کوفت ،

ولی به هر حال پدره باید احترام گذاشت

1167
حس حقارت بهم دست داده

نمیدونم راهکارم درسته یا نه!

ولی چاره اش اینه باهاش زیاد بحث نکنی

1241