2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
قم هستم. فیبروم 10 سانته و قصد بارداری هم دارم چون سنم 41 ساله باید دکتری باشه که کارش خوب باشه چون ...

یه دکتر هست تو قزوین پروفسور میگن بهش ‌.. از شهرای دیگه هم میان پیشش ! طوری که تا ۴ صبح مجبوره مطب بمونه .. میتونی بری پیش اون ؟!

یه دکتر هست تو قزوین پروفسور میگن بهش ‌.. از شهرای دیگه هم میان پیشش ! طوری که تا ۴ صبح مجبوره مطب ب ...

پیش دکتر چند تا دکتر رفتم گفتن باید عمل کنی. موندم پیش کی عمل کنم. دکتر اقا حسینی گفت نمیشه ازت جنین گرفت چون فیبروم نزدیک تخمدانه. گفتن اقاحسینی برای عمل خوب نیست. قزوین سخته تهران راحتره

سلام عزیزم،یه سربزن به پستای من،من بامیوم۱۷سانتی باردارشدم،اصلانمیدونستم میوم چیه،استرسی نبودکه توی بارداری ندن بهم،هیچ کس امیدی نداشت بچم بمونه،اماخواست خدابه همه چیزارجحیت داره ونی نی من۵۴روزپیش بدنیااومد،اماخیلی نق نقوعه اونم بخاطرتمام استرسایی که بهم دادن،اول اینوبدون که خواست خدامهمه دوم بعضی میوم هاتوی بارداری کوچیک میشن مثل میوم من که کوچکترشد،امابعدبارداری بازبزرگ میشن،سوم هم اینکه عمل کن وباردارشوکه لسترسای منو نکشی

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
سلام عزیزم،یه سربزن به پستای من،من بامیوم۱۷سانتی باردارشدم،اصلانمیدونستم میوم چیه،استرسی نبودکه توی ...

مرسی عزیزم. مبارک باشه انشالله که سالم باشی. می فهمم استرس بده. من تا حالا شرایط بارداری نداشتم چند ماهی هست اقدام کردم که نشدم رفتم برای بارداری پیش هر دکتری میرم کلی دعوا می کنن چرا گذاشتی تو این سن. نمی فهمن که هر کس شرایط خودشو داره.

2714
مرسی عزیزم. مبارک باشه انشالله که سالم باشی. می فهمم استرس بده. من تا حالا شرایط بارداری نداشتم چند ...

سلامت باشی گلم،ایشالاسال دیگه این موقع نی نی نازت توبغلته،مطمئن باش

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰

منم فيبروم 7 سانتي داشتم باردار شدم تو بارداری بزرگتر شد تا 10 رسید. الان نمی دونم در چه حاله

سنمم 36 

نگران نباش باردار میشی البته فکر کنم به نوع و جای فیبروم هم بستگی داره 

برای من ساب سروزال پشت رحمه

شما برای پریودی مشکل نداری؟ پریودات منظمه؟ 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
منم فيبروم 7 سانتي داشتم باردار شدم تو بارداری بزرگتر شد تا 10 رسید. الان نمی دونم در چه حاله سنمم ...

بله دوره ام منظم و روی خونریزی تاثیر نداره. فقط کمی به مثانه و جدید روی پام تاثیر داره و تو کشاله درد حس می کنم. پیگیری کنید اگر بزرگتر شود خوب سختی خودشو داره  

بله دوره ام منظم و روی خونریزی تاثیر نداره. فقط کمی به مثانه و جدید روی پام تاثیر داره و تو کشاله در ...

من دکتر بهم گفت باردار شو 

اصلا نگفت اینو خارج کن بعد! 

بازم شما پزشک خوب انتخاب کن ببین نظرش چیه 

ولی خدا رو شکر تا الان که ماه نه هستم مشکلی برام ایجاد نکرده 

البته روی پریودیم هم تاثیری نداشت

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
من یکی از دوستام با لیزر فیبروم نه کیستای آندومتروز رو ازبین برد یکماه بعدش باردار شد بعد ده سال😍😍 ...

عزیزم میشه لطفا بگین پیش کدوم دکتر لیزر شده دوستتون، منم کیست اندومتریوز دارم که باعث ناباروریم شده

2706