2410
2553
عنوان

سالگرد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 21 پست
همسر منم گاهی یادش می ره من متولد چه سالی هستم  فکر کنید  خیلیهخیلی ها بعد میخواد من نا ...

اوهوم😯من سالش رو میدونه ماه و روزش رو فراموش میکنه ...اشکال نداره اوناهم مسئولیتای سنگینی روی دوششون هست فکرشون مشغوله...ولی خب ادم ناراحت میشه

آره واقعا... ولی من یکدونه خواهر شوهر دارم ازم سه سال کوچیک تر و مجرد همیشه تولدش براش هدیه می گیره ...

اگر من بودم به جات شوهرم خونش حلال بود...هرچی باشه زن از خواهر مهم تره از هرکسی مهم تره...وقتی اومد یجوری غیر مستقیم و حالا ک باهاش یجورایی سردی بهش برسون ک برا خواهرت اونطوری واسه من فراموشکار درصورتی ک ازدواج مهم ترین روز زندگی هر ادمیه....البته اگر اقاتون بدتر لج نمیکنه...خودت اخلاقشو میشناسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا هر کدومشون یه جوریند .روز تولد و روز زن و سالگرد ازدواج را یادش بود ، ولی به من میگه چی برات بخرم ، منم که منتظر سورپرایزم میگم هرچی به نظرت خوبه ، بخر . اونم الحمدالله هنوز در حال خریده 😐.و من از این بی تفاوتیش یه حس بدی بهم دست داده.

اگر من بودم به جات شوهرم خونش حلال بود...هرچی باشه زن از خواهر مهم تره از هرکسی مهم تره...وقتی اومد ...

اره اگر لج کنه دیگ هیچی من از اخر مجبور به منت کشی میشم...

2720
اره اگر لج کنه دیگ هیچی من از اخر مجبور به منت کشی میشم...

عه خب پس اونکارو نکن اگه اینجوره اوضاع بدتر میشه...شاید عزیزم واقعا مشغله ش زیاده و یادش رفته...همینکه بعد یادش اومده و بهت پیام داده خودش خیلیه...وقتی اومد نه خیلی گرم باش نه خیلی سرد و بی تفاوت بالاخره جلو میاد و ازت معذرت بخواد و از دلت در بیاره...بجای لحن طلبکارانه با یه لحن خیلی اروم و مظلدم بگو من انتظار داشتم یادت بمونه و پیشم میموندی و فکر میکردم مثل تولدای بقیه که یادته سالگرد ازدواجمونم یادته و منتظر یه سوپرایز خوب بودم از طرفت و هرچیزی ک خودت بهتر میدونی...خلاصه خودتو بزن حسابی به مظلومیت یه دوتا قزره اشکم بریزی ک عالیه مردا قشنگ اینجوری تحت تاثیر قرار میگیرن

استارتر شوهر شما من حس میکنم از خانومای مستقل و محکم و کوشا و موفق از نظر اجتماعی خوشش میاد تو هم سعی کن این وابستگیتو به شوهرت کم کنی و صرفا با این هدف که شوهرت کی و کجا و چه اندازه میخواد بهت محبت و توجه کنه زندگی نکنی اهداف مخصوص به خودتو داشته باش خواه ناخواه اون خودش میفته دنبالت نه اینکه برنامه های شخصیش در اولویتش باشن و نیازی نبینه که برای جلب رضایت شما کاری بکنه چون مطمئنه که چقدر فکر شما رو به خودش مشغول کرده