1147
1247
عنوان

سالگرد ازدواج

206 بازدید | 21 پست

امروز اولین سالگردمونه

اما من تنهام اون پی خوش گذرونیاش

من عاشق تر و اون سرد تر

فقط ادعای عاشق بودنو داره ...

همیشه توی ذهنم این روز رو عاشقانه ترین روزم میدونستم

اینکه یهویی سوپرایز کنه و...

اما خیال خام بود!

صبح ک بلند شدم از خواب دیدم دیشب پیام داده بهم منم جوابشو ندادم اینقد دلخورم ازش ک حد نداره!

بنظرتون ب چنین مردی جواب چی بدم کسی ک اولین سالگردشو فراموش می کنه و با شاگرداش میره اردو دو روزه؟؟؟ اونوقت پدرمن برای فرداشب برای سالگرد ما دعوتی گرفته اونوقت این اقا....

خستم😢😢😢

ببين عزيزم اقايون فراموشكارن

من مناسبتا رو تو خونه ياداور ميشم

خيلي غير مستقيم

مثلا ميگم اقا پولاتو همه خرج نكن اخر ماه تولدمه هااا

ديگه تو ذهنش ميمونه

يا از ١٠روز قبل تو خونه راه ميرم بوسش ميكنم هي بهش ميگن پيشاپيش سالگرد ازدواجمون مبارك

توقع سوپرايزم ندارم

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

ببين عزيزم اقايون فراموشكارن من مناسبتا رو تو خونه ياداور ميشم خيلي غير مستقيم مثلا ميگه اقا پولا ...

خب دلم می خواست ببینم چقد براش سالگردمون مهمه ولی...

1156

الهی عزیزم....دوستمون درست میگن اقایون فراموشکارن نمونه ش من متولد شهریورم ولی اقامون چند وقت یبار که حرف میشه میگه تو چندم خرداد تولدته؟؟ایشالا ک خوشبخت باشی عزیزم

من آلودم اما نجاااتم نده.....که آلوده بودن به تو پاکیه😍❤

مردا خنگن.باور کن.اینبار باهاش سرد رفتار کن تا سالگردتون تو اعماق مغزش هک بشه و تا عمر داره یادش نره

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یه بدبخت؟چون خوشی تو زندگیم ندارممیخوای بگی که باطن زندگی خودتو با  ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن.ولی باید بگم ظاهر زندگیمم قشنگ نیس چه برسه به باطنش.
خب دلم می خواست ببینم چقد براش سالگردمون مهمه ولی...

عزيزم واسه ارامش خودتم كه شده حساس نباش

من ٢سال پيش عمل كردم

تولدم همسرم يادش رفت برام كادو بخره

خانوادم برام تولد گرفتن و كادو دادن اون نگامون ميكرد😅

بعدا ١٠٠٪‏ از دلت درمياره

قهر نكن باهاش شايد واقعا مشغلش زياده

ميدوني كه مغزشون تك بعديه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
الهی عزیزم....دوستمون درست میگن اقایون فراموشکارن نمونه ش من متولد شهریورم ولی اقامون چند وقت یبار ک ...

قبول دارم فراموش کارن اما فقط واسه همسراشون اینجورین😑

1221
قبول دارم فراموش کارن اما فقط واسه همسراشون اینجورین😑

اوهوم😢....شهریور گذشته هم تولدم یادش رفت یعنی کلا یادش میره که متولد چه ماه و چه روزی هستم...بعد مامانش بهش گله کرده بود چرا تولد من یادت نبود بهش گفته تولد زنم یادم نبود دیگه چ برسه.......

اوهوم😢....شهریور گذشته هم تولدم یادش رفت یعنی کلا یادش میره که متولد چه ماه و چه روزی هستم...بعد ما ...

همسر منم گاهی یادش می ره من متولد چه سالی هستم 

فکر کنید 

خیلیهخیلی ها

بعد میخواد من ناراحت نشم میگه داشتم شوخی میکردم

شانس اورد تولد مامانشم یادش نبود وگرنه دیگه خونش پای خودش بود😅😅😅

آره واقعا... ولی من یکدونه خواهر شوهر دارم ازم سه سال کوچیک تر و مجرد همیشه تولدش براش هدیه می گیره حتی از دو سه روز قبلش توی یادشه.... کلا بما ک میرسه وا میرسه😐

1167
همسر منم گاهی یادش می ره من متولد چه سالی هستم  فکر کنید  خیلیهخیلی ها بعد میخواد من نا ...

اوهوم😯من سالش رو میدونه ماه و روزش رو فراموش میکنه ...اشکال نداره اوناهم مسئولیتای سنگینی روی دوششون هست فکرشون مشغوله...ولی خب ادم ناراحت میشه

آره واقعا... ولی من یکدونه خواهر شوهر دارم ازم سه سال کوچیک تر و مجرد همیشه تولدش براش هدیه می گیره ...

اگر من بودم به جات شوهرم خونش حلال بود...هرچی باشه زن از خواهر مهم تره از هرکسی مهم تره...وقتی اومد یجوری غیر مستقیم و حالا ک باهاش یجورایی سردی بهش برسون ک برا خواهرت اونطوری واسه من فراموشکار درصورتی ک ازدواج مهم ترین روز زندگی هر ادمیه....البته اگر اقاتون بدتر لج نمیکنه...خودت اخلاقشو میشناسی

مردا هر کدومشون یه جوریند .روز تولد و روز زن و سالگرد ازدواج را یادش بود ، ولی به من میگه چی برات بخرم ، منم که منتظر سورپرایزم میگم هرچی به نظرت خوبه ، بخر . اونم الحمدالله هنوز در حال خریده 😐.و من از این بی تفاوتیش یه حس بدی بهم دست داده.

اگر من بودم به جات شوهرم خونش حلال بود...هرچی باشه زن از خواهر مهم تره از هرکسی مهم تره...وقتی اومد ...

اره اگر لج کنه دیگ هیچی من از اخر مجبور به منت کشی میشم...

1220