2726

😫هر پنج شنبه جمعه شهرستانه اين هفته واسش كار در اومد نتونس بره حالا از صبح انگار دنده چپي بلند شده الانم تا گفتم بيا اين وسايل سنگينن امروز كه هستي جا بجا كنيم گفت كله سحر چيكار داري اومد خابيد حالا دو ساعته بيداره و منو بي خواب كرده

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

انگار واسه خاطر من مونده منت ميزاره 

تا اخر شبم مدام نقو نوقش به راهه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز کلا اصلا محلش نده فک کن خونه نیس

اينقدر حرف ميزنهو سوال ميكنه تا تو حرفام يه چي پيدا كنه دنده چپي بشه واويلاس به درو ديوار به خونه هم گير ميده

2728
اينقدر حرف ميزنهو سوال ميكنه تا تو حرفام يه چي پيدا كنه دنده چپي بشه واويلاس به درو ديوار به خونه هم ...

کلا تو حرف نزن باهاش.امروز رعایت کن تاسرتو ب باد ندی😂😁

دختر یکییدونه 👯دخترچراغخونه🏘