2733
2734
عنوان

از دست همسرم خیلی ناراحتم

228 بازدید | 27 پست

همسرم با دوست دختر سابقش همکارن اون دختره یه هرجایی به تمام معناست ببخشید که انقدر رک حرف میزنم آخه منو همسرم که میخواستیم ازدواج کنیم خیلی مارو اذیت کرد خیلی بد دهنه به منو همسرمو خانواده همسرم هرچی که لایق خودش بود بار ما میکرد،الان ما یه سالو نیمه ازدواج کردیم من ۱۰ هفته باردارم توی این مدت هیچ حرکتی ازش ندیدم همسرم بهم میگفت من سرکار آدمم حسابش نمیکنم ولی دیشب توی گوشی همسرم دیدم واسش ۵۰۰ تومن پول کارت به کارت کرده ازش پرسیدم این چیه گفت مشکل جابه جایی پول داشت ازم خواست واسش انجام دادم منم گفتم یعنی جز تو کس دیگه ای نبود اینکارو کنه؟؟؟؟گفت چه اشکالی داره؟!!!منم دیدم اینجوریه رفتم خوابیدم باهاشم اصلا حرف نزدم صبح هم رفته حلیم خریده گذاشت رفت سرکار،دام شکسته چیکار کنم؟؟؟؟

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر بد... نمی تونه محل کارشو عوض کنه؟ 

نه کار کجا بود الان ۸ ساله اونجا مشغوله،دختره خیلی مارو اذیت کرد من همش با خودم میگم یعنی همسرم غرور نداره؟با اون همه بدی که بهمون کرد واسه چی داره بهش خدمتم میکنه

بارداری به خودت فشار عصبی وارد نکن

ولی کارش نرمال نیس

اینم بگم مردا کارای مسخره زیاد میکنن

مثلا شوهر من  به خواسته مامانش یه دختری رو رسونده بود خونه ش دختری که خودشون میگن هر جایی هست

بعدم توجیه ش این بود وسایلش زیاد بود مامانم گفت نمیتونستم بگم نه

انگار تو شهر تاکسی سرویس نیس

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
حق با تو هست نباید این کارو میکرد بازم باهاش حرف بزن

میدونم کش بدم دعوا میشه واقعا دیگه حوصله اینکه سر این دختر بازم اعصاب خوردی داشته باشمو ندارم

2738
نه کار کجا بود الان ۸ ساله اونجا مشغوله،دختره خیلی مارو اذیت کرد من همش با خودم میگم یعنی همسرم غرور ...

وای نمیخام حالتو خراب کنم ولی ما زنا بخوایم جنس خرابی کنیم شیطان هم بهمون سجده میکنه ... نکنه اونجا دلبری کنه شوهرت خام شه😥

وای نمیخام حالتو خراب کنم ولی ما زنا بخوایم جنس خرابی کنیم شیطان هم بهمون سجده میکنه ... نکنه اونجا ...

باورت نمیشه چه دختره بدذاتیه با زبونش مارو از لونه میکشه بیرون اما منم به همسرم اعتماد دارم ولی نمیدونم چرا اینکارو کرد

بارداری به خودت فشار عصبی وارد نکن ولی کارش نرمال نیس اینم بگم مردا کارای مسخره زیاد میکنن مثلا ش ...

نمیدونم واقعا از دیشب دارم دیوونه میشم 

یعنی غیر از همسرمن کس دیگه ای نبود واسش اینکارو کنه؟!چرا همسرم قبول کرده؟!مگه پیشش نقطه ضعف داره؟من هزاربار بهش گفتم من حاضرم گشنه بمونم ولی تو اونجا کارنکنی

ولش کن کار یادش نده حساس ترش نکن!  بگو حرفتو باور کردم اما روت حساس شدم! کارت در کل منطقی نیست ...

ولی نمیتونم‌بیخیال بشم آخه اون دختره خیلی عذابم داده همسرمم حیلی عذاب کشید خانوادشم همینطور یعنی همسرم اصلا به این چیزا فکر نمیکنه؟یادش رفته؟

2706