1232
1226
عنوان

از دست همسرم خیلی ناراحتم

214 بازدید | 27 پست

همسرم با دوست دختر سابقش همکارن اون دختره یه هرجایی به تمام معناست ببخشید که انقدر رک حرف میزنم آخه منو همسرم که میخواستیم ازدواج کنیم خیلی مارو اذیت کرد خیلی بد دهنه به منو همسرمو خانواده همسرم هرچی که لایق خودش بود بار ما میکرد،الان ما یه سالو نیمه ازدواج کردیم من ۱۰ هفته باردارم توی این مدت هیچ حرکتی ازش ندیدم همسرم بهم میگفت من سرکار آدمم حسابش نمیکنم ولی دیشب توی گوشی همسرم دیدم واسش ۵۰۰ تومن پول کارت به کارت کرده ازش پرسیدم این چیه گفت مشکل جابه جایی پول داشت ازم خواست واسش انجام دادم منم گفتم یعنی جز تو کس دیگه ای نبود اینکارو کنه؟؟؟؟گفت چه اشکالی داره؟!!!منم دیدم اینجوریه رفتم خوابیدم باهاشم اصلا حرف نزدم صبح هم رفته حلیم خریده گذاشت رفت سرکار،دام شکسته چیکار کنم؟؟؟؟

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرت به خاطر معجزه ای که بهم نشون دادی شکرت به خاطر بارداریم 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

چقدر بد... نمی تونه محل کارشو عوض کنه؟ 

نه کار کجا بود الان ۸ ساله اونجا مشغوله،دختره خیلی مارو اذیت کرد من همش با خودم میگم یعنی همسرم غرور نداره؟با اون همه بدی که بهمون کرد واسه چی داره بهش خدمتم میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156

بارداری به خودت فشار عصبی وارد نکن

ولی کارش نرمال نیس

اینم بگم مردا کارای مسخره زیاد میکنن

مثلا شوهر من  به خواسته مامانش یه دختری رو رسونده بود خونه ش دختری که خودشون میگن هر جایی هست

بعدم توجیه ش این بود وسایلش زیاد بود مامانم گفت نمیتونستم بگم نه

انگار تو شهر تاکسی سرویس نیس

دخترم،‌ رها ...

عجبا🙄

فیلش یاد هندستون کرده

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه
حق با تو هست نباید این کارو میکرد بازم باهاش حرف بزن

میدونم کش بدم دعوا میشه واقعا دیگه حوصله اینکه سر این دختر بازم اعصاب خوردی داشته باشمو ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه کار کجا بود الان ۸ ساله اونجا مشغوله،دختره خیلی مارو اذیت کرد من همش با خودم میگم یعنی همسرم غرور ...

وای نمیخام حالتو خراب کنم ولی ما زنا بخوایم جنس خرابی کنیم شیطان هم بهمون سجده میکنه ... نکنه اونجا دلبری کنه شوهرت خام شه😥

وای نمیخام حالتو خراب کنم ولی ما زنا بخوایم جنس خرابی کنیم شیطان هم بهمون سجده میکنه ... نکنه اونجا ...

باورت نمیشه چه دختره بدذاتیه با زبونش مارو از لونه میکشه بیرون اما منم به همسرم اعتماد دارم ولی نمیدونم چرا اینکارو کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1213
بارداری به خودت فشار عصبی وارد نکن ولی کارش نرمال نیس اینم بگم مردا کارای مسخره زیاد میکنن مثلا ش ...

نمیدونم واقعا از دیشب دارم دیوونه میشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یعنی غیر از همسرمن کس دیگه ای نبود واسش اینکارو کنه؟!چرا همسرم قبول کرده؟!مگه پیشش نقطه ضعف داره؟من هزاربار بهش گفتم من حاضرم گشنه بمونم ولی تو اونجا کارنکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولش کن کار یادش نده حساس ترش نکن!  بگو حرفتو باور کردم اما روت حساس شدم! کارت در کل منطقی نیست ...

ولی نمیتونم‌بیخیال بشم آخه اون دختره خیلی عذابم داده همسرمم حیلی عذاب کشید خانوادشم همینطور یعنی همسرم اصلا به این چیزا فکر نمیکنه؟یادش رفته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
اره ب راحتی یادش میره 

وای خدا دارم دیوونه میشم میخوام بهش بی محلی کنم اصلا باهاش حرف نزنم تا بفهمه چقدر ناراحتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حالا بزار من برات بگم اولا تو حق داری ناراحت بشی چون اون دختر دوست سابقش بوده و با هم خاطره دارن و این خیلی بده که جلو چشمشه 

اگه از همسرت مطمینی بیخود دل چرکین نکن خودتو برات بده فقط اومد مهربون باهاش صحبت کن بگو ما یه خونواده ایم من و تو و توراهیمون و باید همه چیو باهم درمیون بزاریم 

نگو بهش چرا کردی فقط بهش بگو این خانوم چون تو گذشته تو بوده و اون کاررو کرده برامن حساسیت بوجود اورده و مخصوصا اگر مسیله ای درمورد اون پیش میاد صدرصد بهم اطلاع بده یه طوری مظلوم نمایی کن خودش دچار عذاب وجدان بشه 

بگو من تو و زندگیمو دوستدارم و نمیخوام ارامشمون باز بهم بخوره

یه طوری که خودت بهتر شوهرتو میشناسی ولی با مهربونی و محبت ازش هم تشکر کن بخاطر حلیم و با روی خوش بگو میدونم خواستی از دلم دربیاری چون تو به فکر زن و بچت هستی و مخصوصا تاکید کن مهمترین فرد زندگیته

ببین مطمین باش از دعوا و قهر بهتر جواب میده حالا ببین 

باید مردها رو اینقدر تو مشتت بگیری که اگر خودش فکرش انحراف رفت حس عذاب وجدان بهش دست بده و خودتو اینقد براش بالا بگیری که تو ذهنش باشه خانوم خودش از هر لحاظ سرتره با محبت با به خودت رسیدن با کدبانو بودن با شنونده خوبی براش بودن با دوست خوب بودن با ظرافتهای زنانه و زنانشویی با حس بهترین تو رابطه باید درعین مهربون و باگذشت بودن کمی مغرور باشی براش و این حس و بهش بدی که از هر لحاظ براش بهترینی 

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا ع هر کی دوست داشت یه صلوات هدیه بده به امام رئوف
وای خدا دارم دیوونه میشم میخوام بهش بی محلی کنم اصلا باهاش حرف نزنم تا بفهمه چقدر ناراحتم

خب عزیزم الان بارداری کیفیت رابطهتون پایینه قطعا فضا رو برای اون خانم اماده میکنی اگر کم محلی کنی! 

حلیم گرفته یعنی نگرانته! پس بیخیال شو! 

حالا بزار من برات بگم اولا تو حق داری ناراحت بشی چون اون دختر دوست سابقش بوده و با هم خاطره دارن و ا ...

توی اون مدتی که اذیتمون میکرد همین کارارو کردم به خدا،هرکی جای من قبول نمیکرد شوهرش جایی کار کنه که دوست دختر سابقشم اونجا جلوی چشمشه ولی بعد از مدتها دیشب قلبم شکست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220