2726

پسر شما واقعا خوبه

زدن اون بچه زیر دوسال هم طبیعیه 

چون از ۱۸ ماهگی بچه پرت کردن و زدن رو یاد میگیره 

دختر من ۲۰ ماهشه پسر بی تربیت خواهرم انقد هولش میده و میزنه تو سرش  منم خیلی عصبانی میشم ولی دخترم اون لحظه اصلا  اونو نمیزنه فقط  وحشت زده فرار میکنه

حتی یبار پسر خواهرم از تو اتاق  داد میزد به بچم میگفت اشغال 

دخترمم از ترسش پا تو اتاق نمیذاشت بیاد پیش من

اون ۴ سالشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری یاد بدم من فقط باهاش حرف میزنم ولی جواب نگرفتم

استارتر راستش من الان که بچم زیر دو سال  هست خودمو پدرش ازش دفاع  میکنیم

پسر خواهرم که میزنه منم داد و بیداد میکنم واکنشم دست خودم نیس

شوهرمم اخم میکنه

جالبه خواهرمم بدش میاد میگه چرا به بچم توهین کردی

میگم بچم کتکم میخوره هم ما توهین میشنویم بابت دفاع از بچمون

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
استارتر راستش من الان که بچم زیر دو سال  هست خودمو پدرش ازش دفاع  میکنیم پسر خواهرم که می ...

چه جالب من همش از بچگی میگفتم آخییی طوری نیس نپیخواست بزنه.واسه همین پسرم هم یاد نگرفته

2728
پسر شما واقعا خوبه زدن اون بچه زیر دوسال هم طبیعیه  چون از ۱۸ ماهگی بچه پرت کردن و زدن رو یاد ...

آخ الهی.آره بچم اصلا انگار دلش نمیاد.شما هر جوری میتونی از الان یادش بده از خودش دفاع کنه من الان که پسرم ۴ سالشه حس میکنم دیر شده

خیلی بهش گفتم ولی چون داو بیداد و دعوا ندیده اصلا بلد نیس عصبانی بشه

باهاش صحبت کن یاد میگیره...وقتی بچها میزنن بگو مگه دست نداری بزنیشون

خواهر برادر نداره؟؟پسر خاله من اینجوری بود..پسر داییم موهاش میکشید اینم ماست نگاه میکرد حتی گریه نمیکرد انقدر تو خونه باهاش کار کردیم درست شد...موهاش میکشیدیم البته اروم نه وحشیانه میگفتیم تو هم جیغ بزن بعد بچه از بس بلد نبود میگفت چجوری🤭🤭ی ماهه ی کاری کردیم باهاش دفعه بعد که پسر داییم دید ی جبغ و دادی راه انداخت که بیا و ببین

چجوری یاد بدم من فقط باهاش حرف میزنم ولی جواب نگرفتم

مثلا وقتی تو باباش واون خونه هستید به باباش بگو موبایل تو رو برداره بعد تو بگو موبایل منه واونو بگیر تا بچه ببینه کم کم این جور یادش بده وبعد براش توضیح بده که هم ببینه هم بشنوه

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
باهاش صحبت کن یاد میگیره...وقتی بچها میزنن بگو مگه دست نداری بزنیشون خواهر برادر نداره؟؟پسر خاله من ...

عزیزم چه تلاشی کرده.کاش یه روز منم مقاومت پسرمو جلو بقیه ببینم.همش کوتاه میاد

عزیزم چه تلاشی کرده.کاش یه روز منم مقاومت پسرمو جلو بقیه ببینم.همش کوتاه میاد

اره چون بچهای ما دعوا ندیدن..همیشه با احترام رفتار شده باهاشون..باید خودمون تلاش کنیم چون این برای اینده هم بد میشه که تو سری خور بار بیان

2706