2410
2553

خیلی پیش اومده که با بچه ها بازی کنه و اونها چه بزرگتر چه کوچیکتر چه همسن پسرمو میزنن ولی اون با اینکه خیلی دستهای قوی ای داره اصلا کسی رو نمیزنه یا از خودش دفاع نمیکنه مثلا اگه یکی بزنتش ازش فاصله میگیره انگار که ترسیده .گریه نمیکنه ولی ماتش میبره میاد پیش من انگار شوکه میشه.دیشب یه مهمون داشتیم بچه اش یک سالو هفت ماهش بود با اسباب بازی زد به سر پسرم همون آن ورم کرد کبود شد پسرم فقط نگاه کرد گفت خیلی درد اومد بعد مامان اون بچه خندید گفت پسرم جنمشو نشون داده به دل نگیر خاله کلی هم قربون صدقه بچه اش رفت تحصیلکرده و امروزی ان ولی من از بچگی اگر پسرم کسی رو میزد یا اداشو در میاورد میگفتم کار خوبی نیس بهش اخم میکردم نمیدونم کار اشتباهو من کردم یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

جنمشو نشون نداد،،،تربیتشو نشون داد

شما هم با خنده اینجوری جوابشو میدادی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

دختر منم دست بزن خیلی داره

خواهرم دیروز زنگ‌زده اینقد خندیده میگه انقدر که بچه تو دخترمو زده خودم نزدمش 

این‌چه بچه ایه که داری خب چیکار‌کنم هرچی بهش میگم‌نکن نزن اگ‌فلان کنی‌میکشمت دیگه هم‌هیجا نمیبرمت.التماس که مامان ببخشید دیگه بچه هارو نمیزنم 

ولی وقتی لجش دربیاد و عصبی شه میزنه

خیلی قلدره

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
2714

ولی درکل ازین به بعد وقتی خونه کسی پرخوری کرد وقتی فضولی کرد وقتی با وسی بد حرف زد دعواش نکن سعی کن هواسشو پرت کنی یا ببرش بیرون ماخواهرمودعوامیکردیم الان انقدرمظلومه خونع کسی یه لیوان اب بخواد خجالت میکشه بگه 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
شما کارت درست بوده ولی یادش بده اجازه نده کسی بزنتش،نمیخاد یادش بدی دیگرانو بزنه

چجوری یادش بدم ؟باهاش حرف میزنم خیلی زیاد مخصوصا بچه های کوچیک که نمیفهمن یهویی میزنن دعوا نمیشه که مثلا این بخواد دفاع کنه 

ولی دیرم بقیه بچه ها کاری به کوچیک بودن طرف ندارن تا اون میزنه اینم یکی میزنه ولی پسر من انگار دلش نمیاد اصلا

ولی درکل ازین به بعد وقتی خونه کسی پرخوری کرد وقتی فضولی کرد وقتی با وسی بد حرف زد دعواش نکن سعی کن ...

زیاد اهل دعوا نیستم حرف میزنم یا نهایتش اخم میکنم ولی در کل از محبت کردن بهش کم نمیزارم.

2706