1232
1226

عزیزم پسر منم از بچگیش همینطوری بود اصلا از خودش دفاع نمیکرد انقدر اعصابم خورد میشد که نگو الانم که پنج سالشه بازم همونطوره ‌.چقدر منو باباش باهاش صحبت میکنیم ولی هیچ تاثیری نداره...من نگرانم چطور تو مدرسه میخواد از خودش دفاع  کنه ....‌خیلی بده درکت میکنم

من و پسرام
خدا حفظش کنه سن خوبیه واسه اینکه اجازه میدی خودش باشه

ممنون عزیزم.همچنین پسرشما

اره کاری باهاش ندارم چون دیدم داره اذیت میشه

زدن بهش یاد نمیدم ولی میذارم از خودش دفاع کنه

آی ام فاطمه  متاسفانه اسم کاربری رو نمیشه عوض کرد.

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

عزیزم پسر منم از بچگیش همینطوری بود اصلا از خودش دفاع نمیکرد انقدر اعصابم خورد میشد که نگو الانم که ...

فکر میکنم تقصیر خودمونه دلم براش کباب میشه البته زیاد هم پیش نمیاد ولی اینجوری واقعا توی مدرسه سخته

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکر میکنم تقصیر خودمونه دلم براش کباب میشه البته زیاد هم پیش نمیاد ولی اینجوری واقعا توی مدرسه سخته

منم ....خیلی بده نمیدونم چرا اینجورین...یعنی فکر اینکه قراره تو مدرسه تنها باشه دیوونم میکنه خیلی مظلومه

من و پسرام
1156
8

پسر شما واقعا خوبه

زدن اون بچه زیر دوسال هم طبیعیه 

چون از ۱۸ ماهگی بچه پرت کردن و زدن رو یاد میگیره 

دختر من ۲۰ ماهشه پسر بی تربیت خواهرم انقد هولش میده و میزنه تو سرش  منم خیلی عصبانی میشم ولی دخترم اون لحظه اصلا  اونو نمیزنه فقط  وحشت زده فرار میکنه

حتی یبار پسر خواهرم از تو اتاق  داد میزد به بچم میگفت اشغال 

دخترمم از ترسش پا تو اتاق نمیذاشت بیاد پیش من

اون ۴ سالشه

دخترم ❤رایا  😇  پسرم❤ارمیا  عشقهای من❤    n&b❤
چجوری یاد بدم من فقط باهاش حرف میزنم ولی جواب نگرفتم

استارتر راستش من الان که بچم زیر دو سال  هست خودمو پدرش ازش دفاع  میکنیم

پسر خواهرم که میزنه منم داد و بیداد میکنم واکنشم دست خودم نیس

شوهرمم اخم میکنه

جالبه خواهرمم بدش میاد میگه چرا به بچم توهین کردی

میگم بچم کتکم میخوره هم ما توهین میشنویم بابت دفاع از بچمون

دخترم ❤رایا  😇  پسرم❤ارمیا  عشقهای من❤    n&b❤
استارتر راستش من الان که بچم زیر دو سال  هست خودمو پدرش ازش دفاع  میکنیم پسر خواهرم که می ...

چه جالب من همش از بچگی میگفتم آخییی طوری نیس نپیخواست بزنه.واسه همین پسرم هم یاد نگرفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
پسر شما واقعا خوبه زدن اون بچه زیر دوسال هم طبیعیه  چون از ۱۸ ماهگی بچه پرت کردن و زدن رو یاد ...

آخ الهی.آره بچم اصلا انگار دلش نمیاد.شما هر جوری میتونی از الان یادش بده از خودش دفاع کنه من الان که پسرم ۴ سالشه حس میکنم دیر شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کار شما درست بوده عزیزم ولی تند رفتی به پسر یاد بده شروع کننده نباشه ولی اگر کسی اذیتش کرد حالش بگیر ...

خیلی بهش گفتم ولی چون داو بیداد و دعوا ندیده اصلا بلد نیس عصبانی بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی بهش گفتم ولی چون داو بیداد و دعوا ندیده اصلا بلد نیس عصبانی بشه

باهاش صحبت کن یاد میگیره...وقتی بچها میزنن بگو مگه دست نداری بزنیشون

خواهر برادر نداره؟؟پسر خاله من اینجوری بود..پسر داییم موهاش میکشید اینم ماست نگاه میکرد حتی گریه نمیکرد انقدر تو خونه باهاش کار کردیم درست شد...موهاش میکشیدیم البته اروم نه وحشیانه میگفتیم تو هم جیغ بزن بعد بچه از بس بلد نبود میگفت چجوری🤭🤭ی ماهه ی کاری کردیم باهاش دفعه بعد که پسر داییم دید ی جبغ و دادی راه انداخت که بیا و ببین

بن بست نداریم جاده باز فقط گاهی مسیر اشتباه
چجوری یاد بدم من فقط باهاش حرف میزنم ولی جواب نگرفتم

مثلا وقتی تو باباش واون خونه هستید به باباش بگو موبایل تو رو برداره بعد تو بگو موبایل منه واونو بگیر تا بچه ببینه کم کم این جور یادش بده وبعد براش توضیح بده که هم ببینه هم بشنوه

چون خدا را یافتم هرچه باختم مهم نیست آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط همراهی عشق خدا با ماست
1220