2733
2734
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 7892 بازدید | 277 پست
کوعکس صفحه چنده من ک همش بحث دیدم

فکر کنم صفحه ۳ هست گلم

اخه نت ضعیف بود اپلود نمیشد وگرنه من همیشه همون اول میذارم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
همیشه واسه پسرم دعا کن گلم ممنون 😘😘😘

حتما دعاش میکنم نازنین 😘😘😘

هروقت هرکس خواست شادیتو خراب کنه بیشتر مصمم شو که باانرژی جلو بری 

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما دعاش میکنم نازنین 😘😘😘 هروقت هرکس خواست شادیتو خراب کنه بیشتر مصمم شو که باانرژی جلو بری&nbs ...

🙏🙏🙏❤❤❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731

استارتر پسر بزرگت اگه دختربود شدیدا استعداد جذب خواستگار داشت وقتی عکسشو دیدم یاد دخترخاله هام افتادم که همگی تا۱۵سالگی خونه ی شوهربودن😅

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
میدونم عزیزم انقد به اسم دلسوزی ازین چرندیات شنیدی که محکم شدی روحت بزرگ شده مامانِ نازنین 😘 کی ب ...

منم 9سال بچه نداشتم اینقدر دلمو شکوندن

الان که دخترم 18 ماهشه مواظبم دل کسیو نشکنم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
منم 9سال بچه نداشتم اینقدر دلمو شکوندن الان که دخترم 18 ماهشه مواظبم دل کسیو نشکنم 

میدونم عزیزم

این ادبیات برای منم آشناست

به هرحال هر آدمی تو زندگیش یه داستانی داره که از این چیزها میشنوه

من که همسرم تازه از ایران رفته بود حتی مادربزرگمم فکر نمیکرد میونه ما درست بشه

میگفت تو خیلی خوبی هرکی جای تو بود خودکشی میکرد 🙄🙄🙄

من 🙄🙄

همسرم 😳😳 

مادربزرگم 😭

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

استارتر خواهش منو حلال کن بی منظور گفتم ای کاش ازته دلت منو ببخشی به جدم قسم اینقدر ناراحتم که تازه خواستم کاربریمو بترکونم ولی دلم نیومد حلالم کن شاید دوستان درست می گفتن مزه مزه نکردنم حرف زدم ببخشید ولی ای کاش یادت بیاد همیشه تو هر تایپک حالتو می پرسیدم چون همیشه به فکرت بودم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
استارتر خواهش منو حلال کن بی منظور گفتم ای کاش ازته دلت منو ببخشی به جدم قسم اینقدر ناراحتم که تازه ...

خیلی خوبه که وجدانت بیداره و انقدر پیگیر هستی ولی خواهشا انقدر قسم نخور، تو بیشتر کامنتهایی که میزاری یه قسم هست

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
استارتر خواهش منو حلال کن بی منظور گفتم ای کاش ازته دلت منو ببخشی به جدم قسم اینقدر ناراحتم که تازه ...

عزیزم استارتر که متوجه منظورت شد 

عیب نداره اینقدر خودتو اذیت نکن 

خوبه که درک میکنی 

تو با عکسش ناراحت میشی 

دیگه ببین یه مادر که 24 ساعت باهاشه چه زجری میکشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

چی شده؟

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
2706