2726
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 7892 بازدید | 277 پست
رفتم دوباره از اول خوندم  چی نوشتم ،،،، به خدا بی منظور نوشتم خیلی بی معرفتین ،،،،من دارم قسم م ...

عزیزم متوجه شدم گلم😘😘😘

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
عزیزم مهم خداست که فهمید منظور ندارم  تو خدا نیستی که حرفمو منظور دار کردی

از این به بعد قبل از اینکه حرفت از دهنت بیرون بیاد مزه مزه اش کن که کسی نتونه منظوردار کنه

مخصوصا وقتی به یه ادم دلشکسته داری میگی

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر شیطونه چشماشون 😍😍😍😃

خدا حفظشون کنه ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🏻

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
عزیزم متوجه شدم گلم😘😘😘

تو رو به امام زمان ببخشید خیلی دوستتتت دارم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
از این به بعد قبل از اینکه حرفت از دهنت بیرون بیاد مزه مزه اش کن که کسی نتونه منظوردار کنه مخصوصا و ...

عزیییزم

مهربون😘😘😘

دوستمون هم منظور نداشت گلم

از این به بعد قبل از اینکه حرفت از دهنت بیرون بیاد مزه مزه اش کن که کسی نتونه منظوردار کنه مخصوصا و ...

با تو حرفی ندارم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
عزیییزم مهربون😘😘😘 دوستمون هم منظور نداشت گلم

میدونم عزیزم انقد به اسم دلسوزی ازین چرندیات شنیدی که محکم شدی

روحت بزرگ شده مامانِ نازنین 😘

کی بشه بهت بگم سورپرایز خدا رو ببینی

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
تو رو به امام زمان ببخشید خیلی دوستتتت دارم 

خواهش میکنم گلم ناراحت نشدم عزیزم

منم خیلی دوستت دارم 😘😘😘

البته دوستان هم از روی مهربونی شما رو ریپلای کردن😍😍

عزیزم مهم خداست که فهمید منظور ندارم  تو خدا نیستی که حرفمو منظور دار کردی

عزیزم من به حرفت کاری ندارم

ولی همین جمله ت رو وقتی برای کسی ناراحت میشی به خودت بزن. ما خدا نیستیم که بدونیم آخر سرنوشت هر کس چی میشه

یا رفیق
با تو حرفی ندارم 

ممنون میشم از این بابت خیلی خوشحالم 

میدونم عزیزم انقد به اسم دلسوزی ازین چرندیات شنیدی که محکم شدی روحت بزرگ شده مامانِ نازنین 😘 کی ب ...

همیشه واسه پسرم دعا کن گلم

ممنون 😘😘😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1503527/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-3?postId=8698647 ...

قفله مهربون

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2706