2726
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 7892 بازدید | 277 پست
ای کاش ماها یاد بگیریم دل نشکنیم... مگه هرکس یه ناتوانی داره انسان نیست؟؟؟؟؟ که باید از همه مخفی بشه ...

پسر همسایمون فرزند شهید بود تو عالم بچگی دوس دخترشو اورده بود خونشون

پیرزن همسایه به اسم دلسوزی روزی ۱۰ بار هرررجا مینشست گریه میکرد من دلم برای این شهید میسوزه ... همه میگفتن چرا؟ شروع میکرد تعریف مگه نمیدونید علیرضا زن خراب اورده تو خونه

یکار کرد اینا اسباب کشی کردن رفتن

اونم به اسم دلسوزی برای شهید

نمیدونم چرا یهو یاد این خاطره افتادم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی من همیشه سرشوهرم روسری میکنم شبیه دختر چاقا میشه که ابروهاشونو هنوز برنداشتن یبارم بااین نرم ا ...

😅😅

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2728
پسر همسایمون فرزند شهید بود تو عالم بچگی دوس دخترشو اورده بود خونشون پیرزن همسایه به اسم دلسوزی روز ...

آرررره میفهمم چی میگی...

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
به جدم قسم به ولای علی حلالت نمی کنم چون من بی منظور گفتم تو منظوردارش کردی 

خانم محترم کسی که ازت حلالیت نخواسته خودت را سبک نکن

جدم جدم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
استارتر به قرآن منظورم نداشتم حلالم کن ولی اینو بدون همیشه به فکرتم حرف دلمو برات زدم ببخشید زدم&nbs ...

عزیزم استاتر اون قدر مهربون هس که ببخشه شما رو 

ان شاالله خدا هم ببخشه چون دل شکستن حق الناسه 

منم برات صلوات فرستادم بعضی وقتا از روی مهربونی اطرافیان بدجور دل ادما میشکنه 

تو که دلت اینقد پاکه واسه شفای پرهام یه سوره بخون دوستم 

خانم محترم کسی که ازت حلالیت نخواسته خودت را سبک نکن جدم جدم

عزیزم مهم خداست که فهمید منظور ندارم  تو خدا نیستی که حرفمو منظور دار کردی 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

دوستان باید چه جوری به نی نی یار بگم تاپیکمو بترکونه. 

کمکم کنید

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

دوستان باید چه جوری به نی نی یار بگم تاپیکمو بترکونه. 

کمکم کنید

کمکم کنیییییید

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

رفتم دوباره از اول خوندم  چی نوشتم ،،،، به خدا بی منظور نوشتم خیلی بی معرفتین ،،،،من دارم قسم می خورم ولی باور ندارید 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706