2733
2734
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 7892 بازدید | 277 پست

به جدم قسم منظور نداشتم  شما شاید بد متوجه شدید

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جدم قسم منظور نداشتم  شما شاید بد متوجه شدید

ادامش نده خانم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2728
هنوزم هستند خاله زنکهایی که دل یه مادرو به اسم دلشوزی بشکنن ... اونم وقتی که استارتر ذوق داشت به خد ...

خیلی ازت ناراحت شدم من بی منظور گفتم 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
کاش یاد بگیریم جلو فرد بی بچه از بچمون  جلو مریض از سلامتیمون  جلو بی پول از پولداریمون ...

حالا کی از پول کی از بچه کی از سلامتی حرف زد

2738
خیلی ازت ناراحت شدم من بی منظور گفتم 

ناراحتی خودت وقتی انقد برات مهمه در بیان همچین حرفی که تشخیص بیجا بودنش کار سختی نیست هم دقت کن که آدم دلشکسته را ناراحت کردن به مراتب کار بدتریه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ای کاش ماها یاد بگیریم قضاوت نکنیم

استارتر ماشاالله چه جوجه های ناااازی داری  به نظرمن پرهام بامزه تراز ماهانه،ولی هردوشون یه نمک خاااصی دارن  

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
برو از حرفی که زدی توبه کن با این حرفت اه مادر دامنتو نگیره مخصوصا کسی که زجر دیده 

جالبه سریع دست پیش میگیرن وای خیلی ناراحت شدم

استارتر ماشاالله چه جوجه های ناااازی داری   به نظرمن پرهام بامزه تراز ماهانه،ولی هردوشون یه نم ...

ممنون عزیزم 😘😘😘

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706