2726
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 7892 بازدید | 277 پست
استاتر یه حرفی خواهرانه بگم ناراحت نمیشی  میشه زیر پرهام خاله یه تشک پهن کنی که کمرش اذیت نشه& ...

ممنون گلم

ناراحت نمیشم عزیزم

اکثرا زیرش تشک یا پتو میندازم منتها خودشو میکشه رو زمین و جابجا میشه و زیاد هم میشورم ملافه اش رو بخاطر همین گاهی زیرش چیزی نیست

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه اولش دراز کشیده مشکل داره خدا شاهده همیشه به فکر استارترم  

ممنون عزیزم 

حتما واسه پسرم دعا کن گلم

2728
تو ،،،توی دلم نیستی خیلی واسش ناراحت میشم خیلی

این حرفاتون دل این مادرو آتیش میزنه بهتره تو دل خودتون براش ناراحت بشین خدای این بچه هام بزرگه مطمین باشید هر چی هم که نشن پاک تر از ما عمر میکنند و پیش خدا عزیز ترن

عزیییزم مهربون اخه چیکار کنم خودم بیشتر دلم کبابه اما چاره ای نیست  چقدر شماها مهربونین بال ...

💕💕💕💕💕

عاشقتم خدا جفتشونو برات نگه داره 😚😚

برا منم دعا کن 

خدا یه بچه دیگه به منم بده

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
از کجا معلوم اینده این بچه قشنگتر از اینده گوینده کامنت نشه؟ از اینجا میگم دلت برای خودت کباب بشه خ ...

ایشالله به حق دستای بریده عباس بهتر از همه باشه من از خدامه چون خیلی به فکرشم انگار یکی از اعضای خانواده ی خودم هستش

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
چرا

هنوزم هستند خاله زنکهایی که دل یه مادرو به اسم دلشوزی بشکنن ... اونم وقتی که استارتر ذوق داشت

به خدا تهوع گرفتم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
ولی من همیشه سرشوهرم روسری میکنم شبیه دختر چاقا میشه که ابروهاشونو هنوز برنداشتن یبارم بااین نرم ا ...

😁😁😁🙊🙊🙊

وااای چه بامزه 

هنوزم هستند خاله زنکهایی که دل یه مادرو به اسم دلشوزی بشکنن ... اونم وقتی که استارتر ذوق داشت به خد ...

عزیزم چقدر مهربونی 😘😘😘

اشکال نداره گلم بی منظور گفته دوستمون 

خود استارتر متوجه صحبت من شدند منظورم چیه 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
ایشالله به حق دستای بریده عباس بهتر از همه باشه من از خدامه چون خیلی به فکرشم انگار یکی از اعضای خان ...

ممنون عزیزم زنده باشی لطف داری😘😘😘

عزیییزم مهربون اخه چیکار کنم خودم بیشتر دلم کبابه اما چاره ای نیست  چقدر شماها مهربونین بال ...

عزيزمم نااميد نباش خدا بزرگه 

كار خوبي ميكني بايدم اينطور باشه بچه براي يك مادر جگرگوششه و نبايد فرق گذاشته بشه به هيچ عنوان

انشالله گل پسرت شفا پيدا ميكنه عزيزم 🙏🙏🙏🙏 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706