2703
2553
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 7887 بازدید | 277 پست
نه برا این گفتم که آخه نی نی ها گناه دارن ممکنه بزرگ شه عکسش رو ببینه خوشش نیاد سرش روسری هست

شوهر منم حرف تورو میزنه 

میگه سر پسرا روسری نکن 

خودش میگه من یه عکس داشتم مامانم لباس دخترونه پوشونده بود بهم انقد ناراحت میشدم میدیدم آخرم پارش کردم 😂 ولی من هم یکی دوبار سرشون کردم 😄😄😄

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
متاسفم واست 

حالم داره بهم میخوره

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر یه خواهش کنم ازت عکس پسرتو نزار خواهش همیشه عکس بچه تو می بینم تا یک ماه تو فکرمی دلم واسه ب ...

چشم قایمش میکنه که خاطر شما مکدر نشه 

یه فکری به حال افکارت کن 

به جای تربیت دیگران ، خودت را تربیت کن 
استارتر یه خواهش کنم ازت عکس پسرتو نزار خواهش همیشه عکس بچه تو می بینم تا یک ماه تو فکرمی دلم واسه ب ...

عزیییزم

مهربون

اخه چیکار کنم خودم بیشتر دلم کبابه اما چاره ای نیست 

چقدر شماها مهربونین

بالاخره این بچه هم پسر منه و روی چشمهای من جا داره نمیتونم بین بچه هام فرق بذارن و فقط عکس یکیشون رو بذارم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2720
وای بر من وای بر من وای بر من چه آدمهایی آفریدی خدایا

تو ،،،توی دلم نیستی خیلی واسش ناراحت میشم خیلی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
ممنون عزیزم 😘😘😘

من نمبشناسمت اما دوست دارم احساس میکنم برام یه اشنایی یکی شبیه به دوستای قدیمیم.حس خوبی بهت دارم.انشااله همیشه گل پسرات کنار مامان مهربوتشون خوش باشن

از ستم کردن برکسی که جز خدا کسی را ندارد بر حذر باش.امام حسین(ع)
2714
شوهر منم حرف تورو میزنه  میگه سر پسرا روسری نکن  خودش میگه من یه عکس داشتم مامانم لباس د ...

بنظرم بامزه میشن 😁😁

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
شوهر منم حرف تورو میزنه  میگه سر پسرا روسری نکن  خودش میگه من یه عکس داشتم مامانم لباس د ...

ولی من همیشه سرشوهرم روسری میکنم

شبیه دختر چاقا میشه که ابروهاشونو هنوز برنداشتن

یبارم بااین نرم افزارها زنش کردم شد کپی مادرشوهرم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

عزیز دلم چرا عکسشو نزاره

تو هم فقط معلولیت بچه رو نبین

عکس خوشگلی که مادرش گرفته روببین

اینجوری باشه که بچه های ما تو خونه وپستویه گوشه باید باشن که کسی نبینتشون

شاید دلشون بسوزه حرفت قشنگ نبود اصلا

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
وا عزیزم این بچه هم خداش بزرگه این حرفا چیه 

از کجا معلوم اینده این بچه قشنگتر از اینده گوینده کامنت نشه؟

از اینجا میگم دلت برای خودت کباب بشه خانم

عزیزم چرا عکس بچه هاشو نزاره و شما چرا دلت کباب میشه؟

بچه اولش دراز کشیده مشکل داره خدا شاهده همیشه به فکر استارترم  

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706