1421
1411
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6861 بازدید | 277 پست
خدا نکنه هیچکس مورد هجوم نی نی سایتیا قرار بگیره وگرنه تا اشکش رو در نیارن ولش نمیکنن حالا این دوست ...

عزیزم حرف شما درست...حالاهمه که مثه استارتر خانم ومهربون  نیستن...شاید یجا دیگه همچین حرفی به یکی زد واون طرف دلش شکست...

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
خیلی ازت ناراحت شدم من بی منظور گفتم 

من قبل از اينكه بقيه ببينن ديدم پستتو ازتم خواهش كردم حذف كني حتي پست خودمم حذف كردم كه تو ريپلاي نمونه ولي احتمالا نديدي 

مطمئنا منظوري نداشتي ولي با بعضي حرفا آدم دلش ميسوزه من مادر اون بچه نيستم ولي با اون پستت خيلي دلم سوخت 

عزيزم شما هرچقدرم ناراحت بشي از ديدنش يك هزارم ناراحتي مادرشم نميشه كه 

ولي الان مادرش غمشو شايد براي لحظاتي فراموش كرده و اومده با ذوق عكسشو گذاشته جاش نبود اون پست رو بذاري گلم 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

استارتر به قرآن منظورم نداشتم حلالم کن ولی اینو بدون همیشه به فکرتم حرف دلمو برات زدم ببخشید زدم 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه دختر دارشدنم صلوات محمدی😘😘😘😘
من قبل از اينكه بقيه ببينن ديدم پستتو ازتم خواهش كردم حذف كني حتي پست خودمم حذف كردم كه تو ريپلاي نم ...

آره ندیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
ای کاش ماها یاد بگیریم دل نشکنیم... مگه هرکس یه ناتوانی داره انسان نیست؟؟؟؟؟ که باید از همه مخفی بشه ...

پسر همسایمون فرزند شهید بود تو عالم بچگی دوس دخترشو اورده بود خونشون

پیرزن همسایه به اسم دلسوزی روزی ۱۰ بار هرررجا مینشست گریه میکرد من دلم برای این شهید میسوزه ... همه میگفتن چرا؟ شروع میکرد تعریف مگه نمیدونید علیرضا زن خراب اورده تو خونه

یکار کرد اینا اسباب کشی کردن رفتن

اونم به اسم دلسوزی برای شهید

نمیدونم چرا یهو یاد این خاطره افتادم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
ولی من همیشه سرشوهرم روسری میکنم شبیه دختر چاقا میشه که ابروهاشونو هنوز برنداشتن یبارم بااین نرم ا ...

😅😅

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
پسر همسایمون فرزند شهید بود تو عالم بچگی دوس دخترشو اورده بود خونشون پیرزن همسایه به اسم دلسوزی روز ...

آرررره میفهمم چی میگی...

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
1432
به جدم قسم به ولای علی حلالت نمی کنم چون من بی منظور گفتم تو منظوردارش کردی 

خانم محترم کسی که ازت حلالیت نخواسته خودت را سبک نکن

جدم جدم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
استارتر به قرآن منظورم نداشتم حلالم کن ولی اینو بدون همیشه به فکرتم حرف دلمو برات زدم ببخشید زدم&nbs ...

عزیزم استاتر اون قدر مهربون هس که ببخشه شما رو 

ان شاالله خدا هم ببخشه چون دل شکستن حق الناسه 

منم برات صلوات فرستادم بعضی وقتا از روی مهربونی اطرافیان بدجور دل ادما میشکنه 

تو که دلت اینقد پاکه واسه شفای پرهام یه سوره بخون دوستم 

خانم محترم کسی که ازت حلالیت نخواسته خودت را سبک نکن جدم جدم

عزیزم مهم خداست که فهمید منظور ندارم  تو خدا نیستی که حرفمو منظور دار کردی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418

رفتم دوباره از اول خوندم  چی نوشتم ،،،، به خدا بی منظور نوشتم خیلی بی معرفتین ،،،،من دارم قسم می خورم ولی باور ندارید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331