1147
1273
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6569 بازدید | 277 پست
خدا نکنه هیچکس مورد هجوم نی نی سایتیا قرار بگیره وگرنه تا اشکش رو در نیارن ولش نمیکنن حالا این دوست ...

عزیزم حرف شما درست...حالاهمه که مثه استارتر خانم ومهربون  نیستن...شاید یجا دیگه همچین حرفی به یکی زد واون طرف دلش شکست...

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
خیلی ازت ناراحت شدم من بی منظور گفتم 

من قبل از اينكه بقيه ببينن ديدم پستتو ازتم خواهش كردم حذف كني حتي پست خودمم حذف كردم كه تو ريپلاي نمونه ولي احتمالا نديدي 

مطمئنا منظوري نداشتي ولي با بعضي حرفا آدم دلش ميسوزه من مادر اون بچه نيستم ولي با اون پستت خيلي دلم سوخت 

عزيزم شما هرچقدرم ناراحت بشي از ديدنش يك هزارم ناراحتي مادرشم نميشه كه 

ولي الان مادرش غمشو شايد براي لحظاتي فراموش كرده و اومده با ذوق عكسشو گذاشته جاش نبود اون پست رو بذاري گلم 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258
ای کاش ماها یاد بگیریم دل نشکنیم... مگه هرکس یه ناتوانی داره انسان نیست؟؟؟؟؟ که باید از همه مخفی بشه ...

پسر همسایمون فرزند شهید بود تو عالم بچگی دوس دخترشو اورده بود خونشون

پیرزن همسایه به اسم دلسوزی روزی ۱۰ بار هرررجا مینشست گریه میکرد من دلم برای این شهید میسوزه ... همه میگفتن چرا؟ شروع میکرد تعریف مگه نمیدونید علیرضا زن خراب اورده تو خونه

یکار کرد اینا اسباب کشی کردن رفتن

اونم به اسم دلسوزی برای شهید

نمیدونم چرا یهو یاد این خاطره افتادم

یا "مفرج الهموم" یا "منفس الغموم" ستون نازک امیدمان را خراب نکن🌷 
پسر همسایمون فرزند شهید بود تو عالم بچگی دوس دخترشو اورده بود خونشون پیرزن همسایه به اسم دلسوزی روز ...

آرررره میفهمم چی میگی...

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
1281
به جدم قسم به ولای علی حلالت نمی کنم چون من بی منظور گفتم تو منظوردارش کردی 

خانم محترم کسی که ازت حلالیت نخواسته خودت را سبک نکن

جدم جدم

یا "مفرج الهموم" یا "منفس الغموم" ستون نازک امیدمان را خراب نکن🌷 
استارتر به قرآن منظورم نداشتم حلالم کن ولی اینو بدون همیشه به فکرتم حرف دلمو برات زدم ببخشید زدم&nbs ...

عزیزم استاتر اون قدر مهربون هس که ببخشه شما رو 

ان شاالله خدا هم ببخشه چون دل شکستن حق الناسه 

منم برات صلوات فرستادم بعضی وقتا از روی مهربونی اطرافیان بدجور دل ادما میشکنه 

تو که دلت اینقد پاکه واسه شفای پرهام یه سوره بخون دوستم 

1226

ماشالله به گل پسرات خیلی نازن😍😍😍😍

دخترم خدا تو را  بعد از 8 سال با معجزه بهم داد  نگران نباش  خدا بزرگتر از این حرفاس منو تو حکمتشو نمیفهمیم درداییکه کشیدیو خودش برات جبران میکنه من مطمئنم اون روز نزدیکه گریه ها ناله های منو با خنده های تو جبران میکنه روزی میرسه که دوباره خونه ما از  خنده هات و شیطنتات پر بشه اون روز نزدیکه منو بابات منتظریم پس زودتر خوب بشو دوستت دارم   
1280