1265
1273
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6571 بازدید | 277 پست
استاتر یه حرفی خواهرانه بگم ناراحت نمیشی  میشه زیر پرهام خاله یه تشک پهن کنی که کمرش اذیت نشه& ...

ممنون گلم

ناراحت نمیشم عزیزم

اکثرا زیرش تشک یا پتو میندازم منتها خودشو میکشه رو زمین و جابجا میشه و زیاد هم میشورم ملافه اش رو بخاطر همین گاهی زیرش چیزی نیست

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

عزیزم چرا عکس بچه هاشو نزاره و شما چرا دلت کباب میشه؟

نه از سادگی و مهربونیشه که این حرفو زده 

انقدر نیوفتین رو سرش

🧚‍♀️پریزادم دوستان قشنگم  همون پریزاد                   😂                       همسرم این عکسو فرستاد گفت شبیهته                                منم گذاشتم پروفایلم دوباره نپرسین همون پریزادی یا نه😂
1279
تو ،،،توی دلم نیستی خیلی واسش ناراحت میشم خیلی

این حرفاتون دل این مادرو آتیش میزنه بهتره تو دل خودتون براش ناراحت بشین خدای این بچه هام بزرگه مطمین باشید هر چی هم که نشن پاک تر از ما عمر میکنند و پیش خدا عزیز ترن

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا حاجتم صلوات بفرستید دوستان اجرتون با خدا💖
از کجا معلوم اینده این بچه قشنگتر از اینده گوینده کامنت نشه؟ از اینجا میگم دلت برای خودت کباب بشه خ ...

ایشالله به حق دستای بریده عباس بهتر از همه باشه من از خدامه چون خیلی به فکرشم انگار یکی از اعضای خانواده ی خودم هستش

داداشش یک یدونه ی من حضرت زینب نگه دارت
چرا

هنوزم هستند خاله زنکهایی که دل یه مادرو به اسم دلشوزی بشکنن ... اونم وقتی که استارتر ذوق داشت

به خدا تهوع گرفتم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن مریضی هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
ولی من همیشه سرشوهرم روسری میکنم شبیه دختر چاقا میشه که ابروهاشونو هنوز برنداشتن یبارم بااین نرم ا ...

😁😁😁🙊🙊🙊

وااای چه بامزه 

8
هنوزم هستند خاله زنکهایی که دل یه مادرو به اسم دلشوزی بشکنن ... اونم وقتی که استارتر ذوق داشت به خد ...

عزیزم چقدر مهربونی 😘😘😘

اشکال نداره گلم بی منظور گفته دوستمون 

ایشالله به حق دستای بریده عباس بهتر از همه باشه من از خدامه چون خیلی به فکرشم انگار یکی از اعضای خان ...

ممنون عزیزم زنده باشی لطف داری😘😘😘

عزیییزم مهربون اخه چیکار کنم خودم بیشتر دلم کبابه اما چاره ای نیست  چقدر شماها مهربونین بال ...

عزيزمم نااميد نباش خدا بزرگه 

كار خوبي ميكني بايدم اينطور باشه بچه براي يك مادر جگرگوششه و نبايد فرق گذاشته بشه به هيچ عنوان

انشالله گل پسرت شفا پيدا ميكنه عزيزم 🙏🙏🙏🙏 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑
1167
به جدم قسم منظور نداشتم  شما شاید بد متوجه شدید

ادامش نده خانم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن مریضی هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
1252