1265
1254
عنوان

بیاین ببینم روسری به من میاد یا نه+بدون عکس که نمیشه 🙊😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6572 بازدید | 277 پست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

خیلی ازت ناراحت شدم من بی منظور گفتم 

ناراحتی خودت وقتی انقد برات مهمه در بیان همچین حرفی که تشخیص بیجا بودنش کار سختی نیست هم دقت کن که آدم دلشکسته را ناراحت کردن به مراتب کار بدتریه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
1258

استارتر ماشاالله چه جوجه های ناااازی داری  به نظرمن پرهام بامزه تراز ماهانه،ولی هردوشون یه نمک خاااصی دارن  

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
برو از حرفی که زدی توبه کن با این حرفت اه مادر دامنتو نگیره مخصوصا کسی که زجر دیده 

جالبه سریع دست پیش میگیرن وای خیلی ناراحت شدم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
استارتر ماشاالله چه جوجه های ناااازی داری   به نظرمن پرهام بامزه تراز ماهانه،ولی هردوشون یه نم ...

ممنون عزیزم 😘😘😘

من و باز آن دعاها که یکی اثر ندارد...
8
ناراحتی خودت وقتی انقد برات مهمه در بیان همچین حرفی که تشخیص بیجا بودنش کار سختی نیست هم دقت کن که آ ...

من اتفاقا استارترو دوست دارم یه اخلاق بد دارم خیلی تو بهر استارتر هستم گفتم به قرآن حتی به پدرم هم بهش گفتم بچه شو دعا کنه خیلی به فکرشم به خدا یه هفته است از فکرش آمد بیرون واسه همین بهش گفتم

داداشش یک یدونه ی من حضرت زینب نگه دارت

خدا نکنه هیچکس مورد هجوم نی نی سایتیا قرار بگیره وگرنه تا اشکش رو در نیارن ولش نمیکنن

حالا این دوستمون ندانسته وبی منظور چیزی گفت استارتر هم اینقد خانم هستن که ناراحت نشدن خواهشا تمومش کنین

خدایا بحق این روز جمعه یه روز استاتر عزیزمون تایپک بزنه که پرهام رو خدا شفا داده  صلوات

انشالله

من یه دوستی داشتم تا پیش دانشگاهی با واکر میومد

یهو درمانش اومد یه قرص میخوره الان فوق لیسانس داره سرکار میره

خدا اون بالا نشسته برای سورپرایز کردن آدمها

1264
ای کاش ماها یاد بگیریم قضاوت نکنیم

ای کاش ماها یاد بگیریم دل نشکنیم... مگه هرکس یه ناتوانی داره انسان نیست؟؟؟؟؟ که باید از همه مخفی بشه؟تا وقتی افکاری مثه شماهس بچه هایی که ناتوانی جسمی دارن باید دورازجون حقیر شمرده بشن... کاش میدونستی که تمام کارکنان کارخانه محصولات فیروز ناتوانی جسمی دارن....متاسفم واسه افکارت

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
1241