1147
1247
اخه بحثه تبلیغ نیس منم فک میکردم تبلیغاته  ولی اگر ببینین کاپ قاعدگی تو چندین سال قبل هم بوده ...

چرا فکر کردید من منکر راحتیش هستم 

جانم من 15ساله قبل که به اروپا سفر کردم هم از کاپ قاعدگی استفاده کردم هم قیف ادرار ایستاده  صرفا به جهت راحتی  از هر تکنولوژی جدیدی هم استقبال میکنم  فکر کنم اون موقع استارتر دبستان میرفته اگه سنشو دقیق گفته باشه

بهرحال من خیلی واضح و علمی دلایلشو گفتم خواه پند بگیر خواه نگیر جانم 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

بحثبه اشت نیست بحث تفاوت فشار به جهت حبث خون هست خون از داخل کاپ به رحم برنمیگرده ولی فشار هوای ...

از رفرنس منبع بیارین ، از چه کتابی خوندین؟
اون چیزی ک شما سعی دارین بگین اگر منظورتون شوک توکسیک هست ک در موارد استفاده از تامپون اونم به ندرت دیده میشه ، برای شما ک ادعای دکترای فیزیولوژی تولید مثل دارید باید بتونین توضیح بدین ک به چه علت فکر میکنین کاپ شوک میده و با ارجاع ب رفرنس معتبررررر تاکید میکنم رفرنس معتبر بتونین توضیحش بدین

چرا فکر کردید من منکر راحتیش هستم  جانم من 15ساله قبل که به اروپا سفر کردم هم از کا ...

شما ک اینقدر چشاتو باز کردی سن منو دیدی پست ها رو کامل بخوندی خودمون همه چیزو توضیح دادیم تاکیددد میکنممم چشماتونووو کامل باز کنیدددد کاملللل

1156
 چرا فکر کردید من منکر راحتیش هستم  جانم من 15ساله قبل که به اروپا سفر کردم هم از کا ...

درضمن با سرچ در گوگل دیگه فرقی نداره شما دکتر باشین یا نباشین منم الان با سرچ در گوگل فراوون میتونم به شما ادرس سایتهایی رو بدم که گفتن عنبر و نسا و ۲۴ بار حمو و سوره دیابت و درمان میکنه

لونت کاپ

موارد بهداشتیش را میگی لطفا؟چه مراقبت هایی داره؟فقط سه ساعت ی بار باید خالی باشه؟بعد از هر بار خالی شدن با چی باید شسته شه؟

میشه یه صلوات برام بفرستین 😔 خیلی حالم بده
از رفرنس منبع بیارین ، از چه کتابی خوندین؟ اون چیزی ک شما سعی دارین بگین اگر منظورتون شوک توکسیک هست ...

شوک توکسیک چه ربطی داره به حبث خون 

بهم ثابت شد واقعا اهل فرافکنی هستی 

من بهت میگم از کدوم پزشک پرسیدی تو به من میگی رفرنس بدم این یه قانونه فیزیک و فیزیولوژی شوک توکسیک که یه داستاااان کاملا جداس 

عجب آدم جالبی  هستی تو  

اول خودت رفع اتهام بکن بعد اتهام واهی بزن کوچولو موچولو  من اندازه سن تو  پژوهش انجام دادم تاپیکامو للین فسقلی 

شک توکسیک هنوز دارم بهت میخندم خیلی بامزه ای

موارد بهداشتیش را میگی لطفا؟چه مراقبت هایی داره؟فقط سه ساعت ی بار باید خالی باشه؟بعد از هر بار خالی ...

اول اینکه حتما از شرکت لونت کاپ بخر تنها نمایندشه

ددم اینکه اول و اخر دوره حتما باید بجوشونیش

و در طول دوره بسته ب شدت خونریزیت حداکثر تا ۱۲ ساعت باید تخلیش کنی 

و اینکه هربار ک تخلیش کردی با آب گرم بشور بعد با آب سرد آب بکش و دوباره زیر آب گرم بگیر ک راحت شکل بگیره 

از هیچ مایع شستشویی هم نباید استفاده بشه واسه شستنش

همین😊

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربانتر👉حامے حیوانات💖
بحثبه اشت نیست بحث تفاوت فشار به جهت حبث خون هست خون از داخل کاپ به رحم برنمیگرده ولی فشار هوای ...

یعنی شما هنوز فکر میکنید این دیافراگم یا کاندوم زنانه س؟؟؟؟هی وای بر من/شما مطمئنید دکترا داری؟   

1213

دو روزه فقط دوروزه تو سایت عضو شده

هرچند مطمنم اینقدر خرابکاری داشتی بار اولت نیست کاربری درست کردی 

من خیلی کار دارم حوصله بچه بازی ندارم

قضاوت به عهده دوستااااان 

بازم میگم خیلی بهت خندیدم حلال کن

در پناه حق 

بعدا میام پیامارو میبینم

دو روزه فقط دوروزه تو سایت عضو شده هرچند مطمنم اینقدر خرابکاری داشتی بار اولت نیست کاربری درست ک ...

خیلی کار داشتی ول نمیگشتی نطق نمیکردی وقتی فیکی عزیزم در ضمن کافر همه را ب کیش خود پندارد شررت کم بیبی 

اول اینکه حتما از شرکت لونت کاپ بخر تنها نمایندشه ددم اینکه اول و اخر دوره حتما باید بجوشونیش و در ...

هیچی سرششش نمیشه زنه میگ دکترا نقطه چینم دارم چرا را حلی برای رهایی از این فیکا پیدا نمیکنن من ب کمک شما تو همه پستا مضرات و خوبیاشو گفتم باز میاد چرند میگ سن منو دید گفت و گو های جامع رو ندیده پلشت

هیچی سرششش نمیشه زنه میگ دکترا نقطه چینم دارم چرا را حلی برای رهایی از این فیکا پیدا نمیکنن من ب کمک ...

عزیزم شاید داره از یه دیده دیگ نگاه میکنه 

بلاخره همه انگشتای دست ک یکی نی☺

هرکی دیدگاهی داره

در هرحال باید همه جا همه حرفی و شنید همین😊💖

منکه خوشم باهاش😂😉

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربانتر👉حامے حیوانات💖
1167
اول اینکه حتما از شرکت لونت کاپ بخر تنها نمایندشه ددم اینکه اول و اخر دوره حتما باید بجوشونیش و در ...

واقعا به این باور رسیدم از ماس که بر ماس بی خود نیست ۴۰ ساله این اخوندا هستن و‌هر اراجیفی رو میگن و اب از اب تکون نمی خوره واقعا با این مردم دگم و بسته قراره تو جامعه تغییر به وجود بیاد خدایا باورم نمیش

عزیزم شاید داره از یه دیده دیگ نگاه میکنه  بلاخره همه انگشتای دست ک یکی نی☺ هرکی دیدگاهی داره ...

نگاه کن من خودم دانشجوی پزشکیم بی سواد نیستم ک بیام نطق کنم فقد واقعا اون خانمه ک نمیدونم واقعاا خانمه یا فیکه چرت و پررت بلغور میکرد بش گفتم از رفرنس منبع بیارید در رفت   فقد خواست ما بفهمیمیم اروپا رفته در این حد عقده ای  و کمبود توجههه  

1241