1232
1247
عنوان

مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 34 پست

من هربار مادرشوهرم اینارو دعوت میکنم میگه برای چی میخوای خودتو اذیت کنی الکی پول خرج کنی!!!شما بیایین ...هربار همین حرفا هست میگه فرق نداره اینجا یا اونجا....واسه امروز دعوتشون کردم دیشب میگفت من میام اونجا عذاب وجدان میگیرم بهم خوش نمیگذره!میخواستم همچیو عالی درست کنم اینارو گفت انقد خورد تو ذوقم ک اصا دست و دلم ب درست کردن هیچی نمیره ب همسریم گفتم زنگ بزن ببین چجوری راحتن...اونم زنگ زد کنسلش کرد گفت ما میاییم اونجا...خیلی حس بدی دارم میدونم هیچی تو دلش نیس بخاطر من میگه اما بدم میاد ازین رفتار الانم خیلی ازین وضع حس بدی دارم

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

کارت ک کاملا مودبانه است اما این سری بگو شوهرم دوست داره لطفتون ولو با شکلات جبران کنیم! 

بذار بشوهرت بگه خوشم نمیاد بعدا بهش نگه زنت نمیکنه چهارتا شکلات بذاره تو ظرفم 

بعدشم تو دیگه ظرفشو پر نکن! توهم سری بعد کیک درست کن ببر

1156

عزیزم نده خالی بفرست ..

ما رسم داریم بچه ک دنیا میاد مادر زن ازش مراقبت میکنه بعد داماد برای مادر زن برای تشکر کادو میگیره ..

ولی سر دختر من ما کادو گرفتیم مامانم خیلی ناراحت شد گفت من مادرم مگه محبت مادر رو میخرن با کادو ! 

در حالی ک رسممون بود .. بعضی مادرها بی دریغ محبت میکنن .

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
عزیزم چرا فکر کنه چیزهای مونده عروسش براش میده؟؟بنظرم اگر این فکر رو میکرد دیگه غذایی براش نمیداد کخ ...

نمیدونم ، اخه هیچ توجیح دیگه‌ای نتونستم پیدا کنم

مگه کسی از ظرف پز گرفتن اصلا ناراحت میشه؟

نمیدونم ، اخه هیچ توجیح دیگه‌ای نتونستم پیدا کنم مگه کسی از ظرف پز گرفتن اصلا ناراحت میشه؟

خب عزیزم بعضی از مادرا به این فکر میکنن که پسر و عروسشون الان اول زندگیشونه اوضاع اقتصادیم که خراب...میخوان که اینطوری از خرج اضافه جلو گیری کنن و میگن یچیزی میخرین بزارین خودتون بخورین ...دلشون راضی نمیشه

من آلودم اما نجاااتم نده.....که آلوده بودن به تو پاکیه😍❤
1213

بچه ها کمکم میکنید با اجازه استارتر البته

حالم اصلا خوب نیس توروخدا کمکم کنید  بگید الان باید چیکار کنم

شوهرم بازاری هست همه شمارش رو دارن ما تو شهر کوچیکی هستیم.

بهش پیام دادم و اینجور وانمود کردم ک اشتباه گرفتم بهش گفتم مثلا زهرایی گف نه زهرا کیه 

گفتم اشتباه گرفتم مث اینکه بعد نوشت خواهش میکنم.

منم ادامه دادم میشه اسمتون رو بدونم اونم نوشت من فلانی هستم مغازه فلان دارم

منم گفتم ولی من ک مشتری نیستم.گف شماره منو از کجا آوردید گفتم جا به جا زدم اونم گف اوکی مجردی متاهلی

گفتم مجرد شما چطور

نوشت اگ کاری دارید درخدمتم اگه نه خدافظ بعد بلاکم کرد

حالا مادر و خواهرشوهر من برعکس بعد مهنونی باید براشون ظرف پرغذا کنی کلی هم نازشونو بکشی 

تازه چیزی هم نمیپزن بدن به آدم اگه نذری چیزی هم بدن بای ده برابر جاش وسیله بزاری تا قیافه هاشون توهم نره .

من که دیگه کاملا زیر پوستی اصلا باهاشون همکاری نمیکنم برامم مهم نیست ناراحت بشن یا نه 

خب عزیزم بعضی از مادرا به این فکر میکنن که پسر و عروسشون الان اول زندگیشونه اوضاع اقتصادیم که خراب.. ...

خب میتونن خیلی منطقی و مهربون اینو بگن

من چیزی ک‌برداشت کردم ، استاتر هم از این حرف ناراحت شده و برداشت بدی کرده

1167