1232
1226
عنوان

مادرشوهرم

506 بازدید | 34 پست

سلام   من هروقت   مادرشوهرم برام آش و غذا  یا هرچی میفرسته   ظرفشو  خالی نمیفرستم   حالا آجیلی  شکلاتی  سوغاتی  یا هرچی  میزارم تو ظرفش بهش میدم   بعد  دیروز گفت بهم من از این کار بدم  میاد  هرچی داری بزار برا خودتون   ظرفمو خالی  بفرست   .  من ناراحت  شدم  گفتم عادتمه  وقتی تو خونم وفور نعمته  چرا که نه   بعد گفت بزار برا خودتون    من باید چیکا  کنم  چی بگم  بهترین کار چیه   اشتباه کردم ؟ 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

عزیزم بنظرم شما خوبی خودت رو ثابت کردی ماهم همین اخلاقو داریم ظرفی از کسی خونمون باشه خالی پس نمیدیم یه نباتی چیزی داخلش میزاریم...حالا اگه مادر شوهرت واقعا اینطوری راحت نیست و معذب هست شما ظرفش رو خالی بفرست

من آلودم اما نجاااتم نده.....که آلوده بودن به تو پاکیه😍❤
1156

نه اشتباه نکردی. بعضیا دوست ندارن. خالی برگردون دیگه. یا دفعه بعد که اش یا چیزی درست کردی بریز تو کاسشون و ببر

تواین سه ماه فهمیدم امید مهم ترین واژه زندگیمه خدایا خودت بقیه راه و مراقبم باش♥️😍

ای جانم

منم اینجوری هستم

دوست دارم دیگران هم بخورن مامانم دعوا میکنه منا ،میگه هر چی داخل یخچال و فریزر هست نباید بکشی بیاری بزور بریزی تو حلقوم مهمون

تازه بهم میگه بری خونه شوهر ادب میشی   

چه مادر شوهر خوبی داری که برات غذا میفرسته وای تصوراینکه یهو برام غذا اماده بیارن منو بشدت به هیجان میاره ولی متاسفانه من غریبم و تنها

من میدونم اگر زنداداشم اینکارو بکنه مادرم ناراحت میشه چون مادرم همش بفکر برادرمه و اینکه تو زندگیش کمبودی نداشته باشه اگر ببینه زنش خریدهای اونو میبخشه خوشش نمیاد مطمینا اگر مادر منم بود این رفتارومیکرد اون که حتی زنداداشم  براش کادو یا سوغاتی هم‌میخره خوشحال نمیشه چون واقعا چشم داشتی به پسر و عروس نداره

1233

منظور خاصی نداشته بنده خدا..از سر دلسوزی گفته .چون بهتون هیچ چشم داشتی نداشته

ماشین نداریم😔😔😔هرکی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه ماهم یه قراضه سوار بشیم.بخدا دیگه خسته شدم‌.خدایا کمکم کن..

بنده خدا خیلی دوست داره دلش نیومده گفته خودت بخوری   هر وقت چیزی فرستاد ظرفشو خالی بفرست       ولی گاهی اوقات خودت تو یه ظرف شیک هر چی دوست داشتی براش ببر                      اینجوری هم کار شما قشنگتره

لیلی شعرم بیا اینجا هوادم کرده است       هجر چشمانت مرا لبریز ماتم کرده است
من کسی برای غذا بفرسته ، اگه بخوام پر پس بدم با فذا شیرینی با شیرینی شاید فک کرده چیزهای مونده ...

عزیزم چرا فکر کنه چیزهای مونده عروسش براش میده؟؟بنظرم اگر این فکر رو میکرد دیگه غذایی براش نمیداد کخ جاش چیز مونده براش بیارن

1167
بنده خدا خیلی دوست داره دلش نیومده گفته خودت بخوری   هر وقت چیزی فرستاد ظرفشو خالی بفرست   ...

اینم پیشنهاد خوبیه...اگر مادرشوهر اسی راحت نیس میتونه ظرف خودشو خالی پس بده اما گاهی براش یه غذای خاص که میپزه بفرسته

1241