2733
2734

بهترین چله سال 💖

🦋 روز شروع  : جمعه بیستم شعبان

🦋 روز پایان  : اخر رمضان (۴۰ روز)

این چله بسیار نیکو و با ارزش است غفلت نکنید و به اندازه توانتون حتما چله بگیرید به هر نیت "مادی" یا "معنوی"

نیات مادی 🌿🌿🌿

🥀 رزق و مال

1⃣ هر شب ۱۲۹یا(۱۰۰۰) مرتبه ایه ۱۹ سوره شوری

2⃣ هر شب ۱۰۳۵ مرتبه ذکر شریف  یاوهابُ یا ذَالطول

3⃣ هر شب ۱۰۶۰ مرتبه ذکر شریف یا غنی

🥀کار گشایی 👇

1⃣ هر شب ۱۱۰ مرتبه سوره مبارک حمد

2⃣هر شب ۱۱۰ مرتبه سوره مبارک توحید

3⃣ هر شب ۴۰ مرتبه سوره الم نشرح

🥀بخت گشایی 👇

1⃣ هر شب یک مرتبه سوره احزاب

2⃣ هر شب ۱۰۰۰ صلوات به حضرت زینب س هدیه کرده و به حق علی ع و فاطمه س قسم بدهید که همسری صالح نصیب شما گردد.

3⃣آیه اول سوره فتح ۳۰۰ مرتبه

🥀 رفع بیماری 👇

1⃣ سوره مبارک حمد ۴۱ مرتبه

2⃣ایه شفا ۳۰۰ مرتبه بر اب یا خوراکی بخوانید و به بیمار بخورانید یا به خودتون یا بیمار فوت کنید(( وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِین))

3⃣ توسل به باب الحوائج ابوالفضل العباس(ع) هر شب ۱۳۳ مرتبه بخوانید ((یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین))

🥀 گرفتن حق و رد ظلم 👇

1⃣به نیت گرفتن حق هر شب ۱۹ مرتبه دعای عظیم نادعلی کبیر خوانده شود و ذکر یاعلی ۱۱۰ مرتبه تکرار شود

2⃣دفع دشمن و دفع شر هر شب ۴۰ مرتبه سوره فیل خوانده شود و اسم شخص برده شود امکان مرگ شخص وجود دارد (به ناحق عمل نکنید اذن داده نشده بازگشت به خودتان دارد)

3⃣ دفع دشمن هر شب ۱۰۰مرتبه ذکر شریف ((الجبار القهار القابض))

نیات معنوی 🌿🌿🌿

🥀رفع حجاب بین خالق و مخلوق👇

1⃣ایه ۳۵ سوره نور هر شب ۶۶ مرتبه

2⃣ذکر شریف " الله " هر شب ده هزار مرتبه

3⃣ جهت مستجاب الدعوه شدن صبح بعد از نماز ۷۸۶ مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم و بعد از نماز عشا همینطور

🥀 فهمیدن احوال و ضمیر اشخاص 👇

1⃣هر شب ۸۶۱ مرتبه ذکر شریف " یاخبیر

)به شرطها و شروطها)

2⃣ حصول علم لدنی هر شب ۱۵۰ مرتبه "یاعلیم" (به شرطها و شروطها)

3⃣تقویت تمرکز و بالا بردن قدرت روح هر شب هزار مرتبه لااله الاالله(تنگی صدر دارد)

💭 ختم قرآن کریم در این چله بسیار بسیار نافع و اثرگذار در رفع حوائج مادی و معنوی می باشد و هر شب زیارت عاشورا

☘ به قدر توانتون یکی از چله ها را انتخاب کنید تا بتوانید به اتمام برسانید

توصیه بنده انجام ختم شریف #صلوات هست هر شب ۱۰۰۰ مرتبه تا عجل فرجهم

التماس دعا 🙏🏻

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان این پیام الان برام اومد... کپیش کردم اطلاع رسانی کنم... التماس دعا

مرسی😍

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
2731
حاجت روا شین همتون ببخشید ولی خیلی برام سخته حوصله ندارم فقط حاضرم صلوات بفرستم حالا میخواد بختم باز ...

منم دقیقا به اینجا رسیدم ..دیگه حوصله ندارم😔😔😔

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
تو هر ختمی باید هر سه مورد رو انجام بدیم یا یکیشو انتخاب کنیم؟

هرکدومشو دوست دارید انجام بدید.

2738
حاجت روا شین همتون ببخشید ولی خیلی برام سخته حوصله ندارم فقط حاضرم صلوات بفرستم حالا میخواد بختم باز ...

برای بخت گشایی یه چیز مجرب آسون بهت بگم؟ مثل آب روی آتیشه

اره خیلی خسته امممم ولی دیگه واسم مهم نیست فقط نگرانم ایمانم و از دست بدم 

نه عزیزم ...حتما وقتش نرسیده...بعضی موقع ها میگم نکنه من تا آخر عمرم ازدواج نکنم ...سنم کمه ولی نمیدونم چرا این فکر اومده تو سرم ...آخه تا حالا خواستگار رسمی نداشتم خیلی ناراحتم😔😔😔

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
ممنون میشم

ببین اینکه میگم واقعا مجربه...

بعد از نمازهای یومیه تسبیحات حضرت زهرا بفرست بعدش سه تا صلوات بفرست و هدیه کن به حضرت معصومه... 

من برات دعا میکنم یه بخت خوب نصیبت بشه.

نه عزیزم ...حتما وقتش نرسیده...بعضی موقع ها میگم نکنه من تا آخر عمرم ازدواج نکنم ...سنم کمه ولی نمید ...

اون کاری که در جواب دوستمون گفتم شماهم انجام بده

2706