2733
2734
عنوان

خیلی ناراحت و نگرانم 😔

113 بازدید | 12 پست

دخترم سه ماه و نیمشه. اصلا تپلی نیس لاغره . البته وزنش هر بار میگن خوبه ولی یکی  دیگه از فامیلامون هم زمان با من زایمان کرد ماشالله تپلیه تازه داشتم عکسای بچه های تقریبا ۴ ماهه رو میدیدم چرا فقط بچه من لاغره و ریزه اس  😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيزم به جاي اينكه انرژيتون رو صرف مقايسه جثه  فرزندتون با ديگران كنيد ، همين انرژي رو صرف تعليم و تربيت بچه تون كنيد 

بهرحال علم ژنتيك هم در ظاهر إنسانها اثرگذاره ممكنه شما و همسرتون ريز نقش باشيد پس بچه هاتون هم به خودتون ميرن

نه بابا دختر منم با وزن ۲۲۰۰دنیا امد الان ۴۶۰۰شده سه ماهو یه هفتشه  براشما وزنش چقده  می ...

با وزن ۳ دنیا اومد.اخرین بار ۵و نیم بود . ولی باور کن اصلا بش نمیاد. جوری که اونایی ک وزنشون هم وزنش بود خیلی تپل تر بودن آخه چرا یعنی شیر من اشکال داره 

عزيزم به جاي اينكه انرژيتون رو صرف مقايسه جثه  فرزندتون با ديگران كنيد ، همين انرژي رو صرف تعلي ...

عزیزم درست میگی ولی من قصدم چشم و هم چشمی نبود که . نگرانشم میترسم بدنش ضعیف باشه

2738
با وزن ۳ دنیا اومد.اخرین بار ۵و نیم بود . ولی باور کن اصلا بش نمیاد. جوری که اونایی ک وزنشون هم وزنش ...

بتز خوبه پس من چی بگم بچم ای یو یج اربود یعنی رشدش متوقف شده بود به خاطر عدم استراحت من 

بازم بچه شما برامن که کمتره

با دکتر مشورت کن شاید کمکیشیرخشک بخواد

دختر من که میگن رو نموداره براشماهم هستش چرا نگرانی مهم سلامتیه 

حالا چاقی چیه 

من بدخترم میگم باربی من اخه قدش بلنده فعلا

به غذای کمکی بیفتن وزن میگیرن من به پسرم از ۴ ماهگی دادم 

الان پسرمو هرکی میبینه میکه چندمه اخه ماشالا قدش بلنده وتوپره خوراکشم خوبه

عزیزم درست میگی ولی من قصدم چشم و هم چشمی نبود که . نگرانشم میترسم بدنش ضعیف باشه

بچه ضعيف از همون اول مشخصه

زود زود مريض ميشه ، بيحاله و نق نقو هست و صدالبته اندازه  جثه به هيچ وجه ملاك ضعيف بودن با قوي بودن ادما نيست 

خيليا هستن ريز نقش هستن ولي بدن بسيار قوي دارن و حتما عبارت پهلوان پنبه رو هم شنيدي يعني كسي كه جثه بزرگ ولي بدني ضعيف داره 

شما ميتوني با تغذيه سالم و اصولي بدن بچتون رو تقويت و بنيه اش رو قوي كني

ديدي ميگن فلاني بنيه اش قويه ؟؟؟ نميگن جثه اش قويه ميگن بنيه قوي داره  يعني توان بدني نه جثه ،

چون اندازه جثه به مقدار خيلي زيادي تحت تاثير ژنتيك و وراثت قرار داره اما بنيه بستگي به رژيم غذايي و نوع زندگي داره