2410
2553
عنوان

شوهرم ننشو دعوت کرده

552 بازدید | 24 پست

شوهرم چندباره میگ ننه مو و خواهرامو دعوت کن

چون ۶ماه پیش بمن فش دادن قهر بودم یه مدت الانم ظاهری بخشیدم وگرنه حالم بهم میخوره ازشون

دیگه دیشب گفتم مادرت بیاد خواهرات حق ندارن 

دیگ خواهر کوچیکش شوهرش نبود مجبور شدم اونم تحمل کنم

حالا مادرش و کوچیکه میخان بیان حوصله ندارم بعداز ناهار بشینن تا شب نمیدونم چیکار کنم ناهار خوردن میوه خوردن پاشن برن 🤔

بند بند وجودم تنفره

دعا کردن برای همدیگه وظیمونه❤️....حتی کسی که بهمون بدی کرده❤️تویی که داری امضامو میخونی دعا میکنم عاقبت بخیر شی🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیانور خواهرم توی غذاشون سیانور بریز یه عمر بااسایش زندگی کن

😂😂😂

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2720

تنفر غذاتو بدمزه میکنه خودتم تیره و چروک میکنه چکاریه مهمون دعوت کنی اینجوری؟کلا مخالفت میکردی بهتر بود 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2714
سیانور خواهرم توی غذاشون سیانور بریز یه عمر بااسایش زندگی کن

چشم آسایش که دارد از سپهرِ تیزرو؟

ساقیا جامی به من ده تا بیاسایم دمی

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

مهمان حبیب خداست.. بالاخره همون مادر با تمام بدیهاش ۹ ماه همسر شما رو باردار بوده زایمان کرده بزرگ کرده. بدترین آدمم باشن از نظر شما باید احترام مادرشون رو حفظ کنید حالا که مهمانتون هم هستن. همسرتون رو در حالت انتخاب بین خودتون و مادرش قرار ندید که بازنده شمایید. برای ظاهر سازی هم که شده جلوی همسرتون برخودب خوب و مهمان نوازی خوب داشته باشید و کینه ها رو بیرون بذارید. که فردا جای حرف نباشه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2706