2733
2734
عنوان

کاش همیشه میخوردم ! ولی نخوردم !

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 48 پست
عه ؟ خب بلاخره یکی مث من پیدا شد . 

سخت نگیر بابا.وقتی اشتهاشو نداریم که نمیتونیم زورکی بخوریم.من ۳۲ ساله صبحونه نخوردم.پوست و موم خوبه .لاغرم هستم قند اینام ندارم نگران نباش هیجیمون نمیشه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخت نگیر بابا.وقتی اشتهاشو نداریم که نمیتونیم زورکی بخوریم.من ۳۲ ساله صبحونه نخوردم.پوست و موم خوبه ...

اره بابا ! اینا چه قد  بیکارن صبحانه میخورن   

انسانم آرزوست ... 🙄
2731
مگه ميشه از بيگل و پنير خامه اَي و قهوه دبل دبل گذشت؟؟ 

بیگل دوست ندارم کروسان رو ترجیح میدم 😁😁😁😁اونم خونگی با شکلات داغ نه قهوه به نظرم بیگل و قهوه صبونه زیادی مردونه ای هست😁😁😁😁

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
بیگل دوست ندارم کروسان رو ترجیح میدم 😁😁😁😁اونم خونگی با شکلات داغ نه قهوه به نظرم بیگل و قهوه صبو ...

نه اتفاقا خيلي رايجه 

اتفاقا صبحانه خيلي رائج و متداوليه

شكلات داغ معمولا براي صبحانه معمولي استفاده نميشه و بيشتر براي برانچ استفاده ميشه ولي تو مترو هر روز صيح همه رو بيگل بدست با قهوه ميبيني حتي تو كامبوها هم بيگل و كافي هست ولي بازم سليقه ايه 

نه اتفاقا خيلي رايجه  اتفاقا صبحانه خيلي رائج و متداوليه شكلات داغ معمولا براي صبحانه معمولي ...

میدونم راست میگی بحث سلیقه ست فقط 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738

سلام و صبح بخیر

ما تازه میخوایم شروع کنیم 😁 اون بی ریخت خوشمزه تخم مرغ محلی با پیاز داغه 😁

صبحونه روز جمعه باید صفا باشد صمیمیت باشد 😁😁😁😁

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
میدونم راست میگی بحث سلیقه ست فقط 

سليقه بعلاوه فرهنگ غذائي هر كشور

بعضي وقتا به خودت مياي ميبيني تو هم شدي مثل بقيه 

من هيچ وقت فكر نميكردم به كافي معتاد شم و هميشه تعجب ميكردم اونايي كه خيلي مصرف دارن اما نمي دونم چي شذ خودم معتاد شدم بهش !!!

کجای کاری

مادرشوهرم اینا ساعت ۱۲ ظهر میشینن پای سفره صبحانه😂😂

سییییییر میخورن

من اگه تا قبل ۱۱ خوردم که هیچ اگه دیر پا شدم صبحانه رو بیخیال میشم

الانم تازه صبحانه خوردم

ولی زیاد نمیتونم‌بخورم واسه همین دو ساعت بعدش دوباره ضعف دارم

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
سخت نگیر بابا.وقتی اشتهاشو نداریم که نمیتونیم زورکی بخوریم.من ۳۲ ساله صبحونه نخوردم.پوست و موم خوبه ...

اگه پدر و مادر دیابت داشته باشن اصلا بعید نیست با صبحانه نخوردن خدای نکرده دچارش بشی عزیزم

من خودم زیاد صبحونه خور نیستم البته 

اگر تنها باشم نمیخورم ولی خوب افتخار هم نمیکنم به این مساله

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706