1232
1226
عنوان

سونو داوم کسی میدونه چیه جوابش؟؟

164 بازدید | 25 پست

من دوست دارم تعیین جنسیت کنم و دختر دار بشم اگر خدا بخواد...اما دیروز سونو دادم دکتر گفت تو پسر میشه بچت هرکاری کنی...میخواستم ببینم کسی میدونه علتش چیه ؟

دکترتون از لحاظه علمی در حده یه قابله سواد داشته 😉 چون جنسیت با اقاس

نمیدونی چقدر ضلیم کرد دکتر خوبیها ولی جلو همه داد زد سرم و گفت برو برو تو هرکاری کنی پسر میشه منم خیلی ناراحت شدم 

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156
چ بیشعور بود...همچین چیزی امکان نداره

تو سونوم سه تا فولیکول داشتم به اندازه های ۲۵ و ۲۴ و ۹ که گفت تخمکات خیلی خوبه و چون پریودات عقب میندازی صد در صد پسر میشه رژیمم بگیری تاثیری نداره خیلی دلم گرفت آخه خیلی دلم میخواد دختر داشته باشم حالا میترسم اقدام کنم😟

تو سونوم سه تا فولیکول داشتم به اندازه های ۲۵ و ۲۴ و ۹ که گفت تخمکات خیلی خوبه و چون پریودات عقب مین ...

منم دختر میخوام ...ایشالله ک دختر میشه

دنیا برای من بدون تو یه انفرادیه❤💑در انتظار نی نی🤰
دکترتون از لحاظه علمی در حده یه قابله سواد داشته 😉 چون جنسیت با اقاس

عزیزم شما از طریق جدول چینی بلد بودی تعیین جنسیت رو بگی درسته؟؟

به من میتونی بگی من بخوام اقدام کنم چه ماه هایی اقدام کنم دختر میشه؟؟؟

البته اگر زحمتت نمیشه؟؟

8
نمیدونی چقدر ضلیم کرد دکتر خوبیها ولی جلو همه داد زد سرم و گفت برو برو تو هرکاری کنی پسر میشه منم خی ...

بخاطر اینکه جنسیت برات مهمه بنظر منم وقتی جنسیت خاصی برات مهم شه یه چیزی بر عکسش اتفاق میوفته

1167

ول کن استارتر بذار خودش اتفاق بیوفته ولی اصلا این حرف دکترت منطقی نیست بنظرم یه مدت هم خودت هم شوهرت دوغ و شیر و ماست و اینجور چیزها بخور ک بدنت اسیدی شه بعدش از کیت تخمک گذاری استفاده کن وقتی که کمرنگ شد و هنوز پر رنگ نشده اقدام کن و بعد ک تخمگ گذاری کردی هم اقدام کن البته بهتره بعد تخمک گذاری اقدام نکنی دکترت رو هم عوض کن 

من میگم زیاد ذهنتو درگیر نکن خیلی ها رو دیدم ک برعکس اون چیزی ک میخواستن شده. نه اینکه همشون

میدونم ولی ته دلم اینو میخواد وگرنه همیشه میگم خدایا اگر صلاحته ی دختر سالم و صالح بده ...راستی کیت هم پرسیدم گفت کیت تخمک گذاری همشون خطا داره و درست جواب نمیدت ..شما خودتون تجربه استفاده از کیت رو داشتید؟

1220