2737
2734

نه منتظر میمونه خوشبختش کنن

نه اجازه میده بدبختش کنن

مدیریت زندگی و اراده ش دست خودشه 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
زنی هست ک همسرش ازش راضی باشه،  اعتماد ب نفس زیادی داشته باشه و تحت تاثیر حرف اینو اون قرار نگی ...

اونوقت زنی ک مستقل و پر انرژی و پولدار و تحصیل کرد ست در صورت مجرد بودن هیچ ارزشی نداره چون مردی تو زندگیش نیس ک ازش راضی باشه.

تو تعریف مرد موفق هم اونوقت باید گفت مردی ک زنش ازش راضی باشه

2738
با حرف من؟؟ منکه مخالف اون کامنت دوستمون بودم

نه منظور منم ایشون بود

از ترسم ریپلایش نکردم گفتم ممکنِ بیاد بهم حرفی بزنه بگه تاپیک شما که نیست چرا منو ریپلای کردی

عزیز دلم 🤣

از نطرمن زن موفق 

استقلال مالی داره

شغل خوب و قابل پیشرفت داره

استقلال عاطفی داره و وابسته به کسی نیست

توانمنده و واسه کوچکترین نیازاش مثل رفت و آمد و سوسک کشتن و لامپ عوض کردن و ... ( کارای روزمره که احتیاج به تخصص خاصی نداره) به کسی نیاز نداره و خودش از پسشون برمیاد

شاد و قوی و بااعتماد به نفسه

2706