2410
2553

از حدود یه ساعت پیش درد خیلی شدید طرف چپ رحمم حس میکنم همزمان حس درد و یبوست هم میکنم تا زانوهامم به شدت تیر میکشن باردار نیستم ولی دردم خیلی شدیده دارم گریه میکنم شوهرمم خوابه روز جمعه کجا برم دکتر اصلا نمیتونم تکون بخورم😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خوب میشه انشاالله یه مسکن بخور شکمتو با یه پارچه گرم ببند یه کم بخواب 

فقط طرف چپ رحممه ینی از چی میتونه باشه؟من ماه قبل قرص اورژانسی خوردم میتونه ازون باشه؟نفسم بالا نمیاد از درد😢😢

2714
فقط طرف چپ رحممه ینی از چی میتونه باشه؟من ماه قبل قرص اورژانسی خوردم میتونه ازون باشه؟نفسم بالا نمیا ...

اینو دیگه نمیدونم منتها میگم بلد از پریودی این دردا طبیعیه چون مشابهشو خیلی دیدم 

تخمکگذاریه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
تخمکگذاریه

درد تخمکگذاری چه شکلیه؟

منم روز ۱۴پریودیم در حالی که تو اقدامم بودم

یه دل درد شدیدی شدم فکر کردم کلیه هامه چون حس میکردم ادرار دارم موقع نزدیکی خیلی اذیت بودم به زور تحمل میکردم 

دقیقا دوطرف شکمم پایین درد میکرد

درد تخمکگذاری چه شکلیه؟ منم روز ۱۴پریودیم در حالی که تو اقدامم بودم یه دل درد شدیدی شدم فکر کردم ک ...

دقیقا همیناس بعضیا درد سینه دارن، لکه بینی دارن، سینه درد ، لگن درد، درده پریودی

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
دقیقا همیناس بعضیا درد سینه دارن، لکه بینی دارن، سینه درد ، لگن درد، درده پریودی

چه خوب پس احتمال بارداریم تو این ماه زیاده😍

شاید دو تا تخمدانهام درد میکرد یعنی دوتا تخمک آزاد شده😍😍

فقط دعا کنید دوقلو باردار بشم بزرگترین آرزومه به خدا🙏🙏

2706