2733
2734
عنوان

سوهان های روح در نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 49 پست
منم یه طرف دعوا بودم😈😂  ولی خدا وکیلی کوچکترین بی احترامی نکردم

😂😂😂 

بابا بعضیا اصلا به نیت این میان که چهارتا چنگول بکشن برن 😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا هم کاریشون نداری میان پاچه میگیرن...در حدی که فک میکنم طرف میخواست یکی دیگه رو ریپلای کنه اشتب ...

واااای 😂😂😂 

اینا همونان که میگن مامانای ما سر حاملگی همه چی خوردن هیچیم نشد...

خب خاهر من الان معلوم شد چی شده دیگه

😂😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2731

😂😂😂😂😂

اینجا فقط حاشیه طرفدار داره

تعجب میکنم مزخرفات چطور پربازدید میشه یعنی اکثر کاربرا مزخرف پسندن

هر سوالی بپرسی بدترین جوابو میگیری 

بگی میخوام طلاق بگیرم میگن بساز

بگی میخوام خوب ازدواج کنم میگن شوهر چیه مجرد بمون

بگی بچه و فداکاری دوست ندارم میگن سالم نیستی باید درد کشیدن و از ریخت افتادن و پی پی شستنو با عشق بخوای

بگی بچه دار شم بنظرتون، میگن تو این گرونی حوصله داری

بگی مدرک برام مهمه میگن شعور کافیه مدرک چیه

بگی مدرک به چه درد میخوره میگن آره تو برو همون شوهر کن بیچاه

بگی کتک خوردم و کبودم میگن الهی بمیره شوهرت

بگی شوهرم به شوخی تخم مرغ زد به سرم میگن حقت بود شام نپختی زن نوکره مرده

همه رو به عینه دیدما 😂 از آدمای آگاه بپرس نه دیوونه خونه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
😂😂😂😂😂 اینجا فقط حاشیه طرفدار داره تعجب میکنم مزخرفات چطور پربازدید میشه یعنی اکثر کاربرا مزخر ...

اینا تو سن چهار پنج سالگیشون تثبیت شدن

همون سنی که از بچه هرچیو میخای باید چپکی بخای تاانجام بده 😂😂😂😂

اینا تو سن چهار پنج سالگیشون تثبیت شدن همون سنی که از بچه هرچیو میخای باید چپکی بخای تاانجام بده 😂 ...

نه بابا بچه بیشتر میفهمه 😂

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738
نه بابا بچه بیشتر میفهمه 😂

والا همونو بگو 😂😂😂

خواستی بگو شماره بدم بهت واتساب بیا تل من کار میکنه

وای ینی تو این دوره زمونه کسی هست حرفای شما رو باور کنه؟

وای ینی تو این دوره زمونه کسی هست حرفای شما رو باور کنه؟

آره چرا که نه

ساده لوحا همه جای دنیا منبع درآمدن

آره چرا که نه ساده لوحا همه جای دنیا منبع درآمدن

عجب بابا... ینی همچین چیزایی میشنوم چهار شاخ میشم 

بابا اینا اگه از اینده خبر داشتن جای یللی تللی و ول گشتن همچین جاهایی یه فکری بحال خودشون میکردن 😁

عجب بابا... ینی همچین چیزایی میشنوم چهار شاخ میشم  بابا اینا اگه از اینده خبر داشتن جای یللی ت ...

نه دیگه، فقط میتونن برای بقیه خبر بیارن، بخاطر حساس بودن شغلشون، آینده خودشونو نمیتونن ببینن 😁 🐴

نه دیگه، فقط میتونن برای بقیه خبر بیارن، بخاطر حساس بودن شغلشون، آینده خودشونو نمیتونن ببینن 😁

😂😂😂😂

2706