2410
2553
عنوان

سوهان های روح در نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 49 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
والا بخدا ... مردم معلوم نیست چشونه 😁... اینا همه بخاطر گوشت سگو گربه ایه که میخوریما همش دنبال پاچ ...

بعضیاشون بارها دل منو شکوندن 😢

شاید باورت نشه یه وقتایی فقط دلخوشیم میشه نی نی سایت بعد میام دلم میشکونن میخوام بمیرم😞

2714
بیشتر متاسفانه دعواست موقع نظر دادن😆😆

اره ... باور کن داستان سر این بود که خانومه تیروئید داشت بنده خدا خودش داشت سکته میکرد

بعد مثلا طرف میخاست جدی بودن موضوعو براش روشن کنه میگفت نری دکتر بچه ت منگل میشه 

ینی دیگه خانومه بنده خدا از تیرویید اگر بچه ش نمیمرد خودش سکته ناقصه رو دیگه میزد تا چند روز دیگه 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
بعضیاشون بارها دل منو شکوندن 😢 شاید باورت نشه یه وقتایی فقط دلخوشیم میشه نی نی سایت بعد میام دلم م ...

اره بخدا ادم میاد اینجا یه کم روحیه بگیره چهارتا پاچه ورمالیده حال ادمو جا میارن😂😂😂

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
یه مدت پیش تو یکی از تاپیکا سر بچهآوردن یا نیاوردن تو عروسی دعوا شد    

وااااای 😂😂😂داغونن بخدا 

2706