2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
کرجم

استخر دانش پسرمو بردم حدودا ۳ سال پیش ۲۵۰ تومن ۱۰ جلسه 

البته خصوصی بود

کلاس های گروهی زیاد ب درد نمیخوره . حداقل برا بچه ها اموزش خوبی نیست. شاید بزرگسال خوب باشه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2714
استخر دانش پسرمو بردم حدودا ۳ سال پیش ۲۵۰ تومن ۱۰ جلسه  البته خصوصی بود کلاس های گروهی زیاد ب ...

الان حتما خیلی بیشتره 

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍
والا من دو جلسه مونده تموم بشه مقدماتیم ۱۵۰ دادم

کجایی عریزم؟کلا چند جلسه س؟من درحد همون شنا کردن تو استخر میخوام یاد بگیرم مقدماتی کافیه؟سخته یا راحته؟ ببخشید سوالام زیاد شد

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍😍
کجایی عریزم؟کلا چند جلسه س؟من درحد همون شنا کردن تو استخر میخوام یاد بگیرم مقدماتی کافیه؟سخته یا راح ...

عزیزم من اراکم اینجا خصوصی تو 250 ولی من عمومی رفتم چهار تا بزرگیم همش با چند تا بچه خیلی. هم خلوت و خوبه

من الان تو مقدماتی دوچرخه شیرجه کرال سینه و ‌پشت رو یاد گرفتم ان شاالله ترم بعد پروانه و قورباغه ۱۲ جلسه یک ساعته

میشه یه صلوات برای ظهور اقا بفرستی ممنون دوستم
عزیزم من اراکم اینجا خصوصی تو 250 ولی من عمومی رفتم چهار تا بزرگیم همش با چند تا بچه خیلی. هم خلوت و ...

البته اینجا که من میرم طبق استعداد طرف یاد میدن من چون عاشق شنا هستم دو ترمه تموم میکنم 

ولی هستن. کسایی که ترم سه اند هنوز نمیرن عمیق دوچرخه بزنن

میشه یه صلوات برای ظهور اقا بفرستی ممنون دوستم