2726
عنوان

جدا شدم

1106 بازدید | 51 پست

تو تاپيكاى قبليم مشكلم هست، ميخواستم جدا شم

بالاخره امروز باهاش حرف زدم گفتم ميخوام جدا شم بعد كلى زنگ و پيام كه ج ندادم گفت باشه، گفتم شنبه اقدام كن واسه توافقى گفت باشه

نه ناراحتم نه پشيمون، به صلاحم بود، به بابامم گفتم امشب

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به قول حاج جوکار می‌روم جایز نیست من رفتم!

امیدوارم تصمیم درستی گرفته باشی و زندگی جدید و خوبی رو شروع کنی ⁦❤️⁩

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
2728
جدا نشدی میخوای بشی ...

واسه من تموم شدست

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️
ازاینده سخن گفتی?میخواهی جدابشوی باجداشدم زمین تااسمون فرقشه

الان كه جرعتشو پيدا كردم جدا شم ديگه واسه من تموم شدست

به قول حاج جوکار می‌روم جایز نیست من رفتم! امیدوارم تصمیم درستی گرفته باشی و زندگی جدید و خوبی ر ...

من رفتم! 

اميدوارم، ممنون ❤️

انقدر بد یود؟؟؟؟

نابود شدم عرض ١هفته عقد

تا جایی ک میتونی جدا نشو..... 

نميخوام خودمو زجر بدم

2706