2703
2553
عنوان

جفت جاریام حامله ن دیگه طاقت ندارم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 75 پست
ممنون عزيزم چشم فضول نيستن بيرحمن ميدونن هر زن و شوهرى به بچه نياز دارن و اگر ندارن حتما دليله محك ...

میدونم چی میگی عزیزم . انگاری دوست دارن فقط بشنون که فلانی مشکل داره بچه دار نمیشه‌ . نباید پرسید چون واقعا ممکنه طرف مقابل زجر ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره حتی ب شوهرم گفتم جمعشون ازارم میده همش از بچه میگن حتی بعضی وقتا حس میکنم شوهرمم مثل من ناراحت م ...

حق داری عزیزم! 

ب نظرم نرو اصلا یه مدت! هرکیم گفت چرا بگو یاد سقط خودم میوفتم ترجیح میدم تنها باشم حالم بهتر بشه به جمعتون میپیوندم 

مرسی از دلگرمیاتون  وقتی نمیبینمشون باز بهتره شرایطم ولی میبینمشون و قتی یه ساعت اونجاییم پنج ...

منم همش میگم نکنه تا آخر عمرم مجرد بمونم😕😕😕😔😔😔

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2456

ممنونم از همگیتون 🌷🌷🌷

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

اتفاقا به نظر من صبر كن اونا به دنيا بيارن. بعد باردار شو.من كه اصصصلا دوس ندارم با جاري هام حامله باشم هي بخان همه چي رو مقايسه كنن. من حاي شما بودم دو سال ديگه صبر ميكردم. الانم لذت دوتايي بودن با شوهرمو ميبردم. بچه شيرينه. اما اننننقدر سختي داره كه اوايلش همه ميگن چه اشتباهي كرديم. پس تو هم الان لذت روزاتو ببر. سر وقتش مطمعن باش به راحتي باردار ميشي. فقط الان با غصه هاي نابجا. لذتهاي امروزتو خراب ميكني

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
دیگه ب زور میرم اصلا دوس ندارم برم توو جمعشون مخصوصا جاری کوچکم با طعنه بهم میگه حرفاشو از حاملگیش م ...

عزیزم اگه مشکلی ندارین.از لحاظ پزشکی..

چله حدیث کسا بگیرین...منم تقریبا ۱ سال منتظر نی نی بودم..ی روز دیدم تو سایت زده منم عضو شدم..و دقیق بعد از تموم شدنش خدا ب من ی نی نی داد😍انشالله خدا ب همه ی منتظران و شما نی نی سالم و صالح هدیه بده

2714
اتفاقا به نظر من صبر كن اونا به دنيا بيارن. بعد باردار شو.من كه اصصصلا دوس ندارم با جاري هام حامله ب ...

اره منم بقیه همش بهم میگن بیار دیگه جاریات اوردن توهم بیار سه تاتون باهم منم میگم نه من دوس ندارم باهم صبر میکنم اونا بزان بعدا ☹️ولی خب از درونم‌خودم خبر دارم دیگه نمیدونم توکل بر خدا😕

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه
عزیزم اگه مشکلی ندارین.از لحاظ پزشکی.. چله حدیث کسا بگیرین...منم تقریبا ۱ سال منتظر نی نی بودم..ی ر ...

سلامت باشی ممنون حتما 

خداروشکر باردارشدی انشالله سلامت دنیا بیاد🌷

اينم بگم من ٥ ساله ازدواج كردم. جاريهامم هي بجه هاشونو به رخ من ميكشن. من تا حالا حتا ايدام به بارداري نكردم. و جالبه جاريهام در طاهر تلاش ميكنن بچه هاشونو به رخ بكشن. اما در درون حرصشون در مياد كه من واسه خودم راحت ميچرخم و همه جا ميرم و همه كار ميكنم. اصلا براي اونا ٥ سال متاهلي و بچه نياوردن يه چيز عجيب و غريبيه. تازه من تا دو سال ديگه هم نميخام بيارم. ٣٠ سالمه الان

در كل اينم بگم. سعي كن شاد باشي و از زندگيت لدت ببري. شاد بودن تمام سلولهاي بدنت رو سر حال ميكنه. فقط كافيه انقدر تمركز نكني روي اين موضوع. 

شاید روزای عادی انقد توو فکرش نباشم ولی وقتی بااینان دپرس میشم و باید چند روز بگزره ب خودم بیام

اره منم بقیه همش بهم میگن بیار دیگه جاریات اوردن توهم بیار سه تاتون باهم منم میگم نه من دوس ندارم با ...

به نظرم اصلا به کسی زمان خاصی رو نگو که باز استرس بگیرتت. هر کس گفت بگو ما حالا حالا ها تصمیم به بچه دار شدن نداریم. فعلا همینجوری بیشتر بهمون خوش میگذره. هر وقت دلمون درد سر خواست بهش فکر میکنیم.

شخصیت از جایی شروع میشه که مقایسه اونجا رو ترک کنه.  
2706