2726

اسمش حسادته یا هرچی دلم میخواد حرفامو بگم خیلی دارم اذیت میشم باردار شدم ولی پوچ بود چندماه بعد از سقطم جاریام ب فاصله دو ماه از هم حامله شدن الان کل بحث و دورهمی و همه چیزها از بجه ها شون و لگد زدناشونه من توو جمعشون ساکتم از کوچکترین فرصت از بچه هاشون میگن توو دلم صد بار میمیرم نمیدونم چرا بچه دار هم نمیشم پریودامم منظمه ولی تخمکم سیزده بود حالم خیلی گرفتس اینام همش ایشالله ماشالله میکنن ک مثلا منم حامله میشم هروقت از دورهمی هامون میام با شوهرم قهر میکنم بهونه میگیرم اخه اینا همش هم میشینن خونه مادرشوهر من بابد همه کارارو ظرف شستنارو بکنم😥😥😥😥خیلی حس بدیع

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم ازمایش داده بود خوب بود دکتر بهم گف خوبه فعلا اقدام کن حتی برام ازمایش سقط هم ننوشت حالم خیلی بد نمیدونم باید چکار کنم ☹️☹️☹️☹️☹️

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

برای منظم شدن پری دم کرده رازیانه بخور هر روز..انقدر هم احساس منفی نداشته باش.. همین که باردار شدی و پوچ بود نشونه اینه که مشکلی نداری و میشی.. من ۷سال ازدواج کرده بودم دریغ از یه بی بی چک مشکوک یا با هاله کمرنگ.. هیچ.. انقدر بی خیال شدم و احساسم خوب بود که خودش گرفت

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
نرو اذیت میشی منم دیگه تو جمع خانوادم نمیرم چون اذیت میشم

دیگه ب زور میرم اصلا دوس ندارم برم توو جمعشون مخصوصا جاری کوچکم با طعنه بهم میگه حرفاشو از حاملگیش من عروس وسطیم

دیگه ب زور میرم اصلا دوس ندارم برم توو جمعشون مخصوصا جاری کوچکم با طعنه بهم میگه حرفاشو از حاملگیش م ...

من کلا دیگه نمیرم ارامش بیشتر از دوریشون از خوشبختیاشون میگن من جای توی اون جمع ندارم کلا یهو گذاشتم رفتم خوابیدم توی جمعشونم که بودم کلا سر شدم حرف نمیزدم حتی ۱کلمه مگه حرف میزدن جواب می دادم اس دادن‌چی شد یهو ناراحت شدی رفتی

مرسی از دلگرمیاتون 

وقتی نمیبینمشون باز بهتره شرایطم

ولی میبینمشون و قتی یه ساعت اونجاییم پنجاه دقیقه بخث بچه و حاملگی منم فقط ساکتم توو دلم میگم نکنه من هیچوقت مادرنشم

ولی بدبختی اینه رفت امداشون زیاده

🔴حاملگی پوچ

در #حاملگی_پوچ یا بدون جنین تخم باردار شده خودش را به دیواره رحم می چسباند، اما جنین رشد نمی کند. سلول ها درون ساک حاملگی گسترش پیدا می کنند، اما خود جنین رشد نمیکند

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2706