2726
عنوان

تهمت ...

1012 بازدید | 79 پست

وقتی پیش خودتون و خدای خودتون بدونین که مثل برگ گل پاک هستین .وقتی از یه خانواده مومن و سرشناس و با آبرو باشین ....وقتی همیشه توی تک تک لحظه های زندگی خدارو در نظر گرفته باشین ...وقتی توی محیط های آموزشی و دانشگاه و کلا اجتماعی که هستین کلی آبرو و اعتبار واسه خودتون جمع کرده باشین  و دوستای نزدیکتون به پاکی شما قسم بخورن  ...... بعد یهو یکی از نزدیک ترین کسایی که توی زندگیتون هست بیاد تهمت هرزگی بهتون بزنه ، البته دور از جون همگی ، چه حسی بهتون دست میده !  ایا معذرت خواهیش فایده داره؟؟ اصلا میشه بخشید ...میشه ادامه داد ... روح و روانم داغونه ..برا قابل هضم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
معلومه که نمیبخشم.اگرم ظاهرا ببخشمش دیگه هرگز جایگاه قبلی رو واسم نداره

منم نمیتونم اون ادم قبل باشم ..حس میکنم دیگه نمیتونم حتی بخندم ... اون ادم هم هیچوفت مثل قبل نمیشه برام ... نمیدونم چیکار کنم 

چیشده خب

عزیزم پدر بچم ...که چند ساله داره میبینه چطور صادقانه و دلسوزانه دارم زندگی میکنم ..... بدون خودش خیلیی کم پیش اومده بیرون رفتم ....حالا با یک ساعت بیرون رفتن با خواهرم واسه خرید پارچه ... به قول خودشون شک کرده بهم و .... 

منم نمیتونم اون ادم قبل باشم ..حس میکنم دیگه نمیتونم حتی بخندم ... اون ادم هم هیچوفت مثل قبل نمیشه ب ...

سرت بالاست پیش خودت و خدای خودت‌ پس بیخیال بسپارش به خدا اینجوری ارامشت بیشتره

زن،زندگی،آزادی

اين حد از تلاش براي بدست اوردن اعتبار تو چشم بقيه و يك تهمت بقول شما و حرف بي اساس كه اينجوري شخصيت ادمو متزلزل كنه و روانشو بهم بريزه بهيچ وجه طبيعي نيس

يارب اين چندين علامت امشب است..يا مگر روز قيامت امشب است

به من تهمت زدن بخشیدمشون چون حوصله نداشتم تو اون دنیام باهاشون چشم تو چشم شم    خیلی راحت شدم قربون خدا برم که گذاشت تو کاسه شون  به نظرم بسپار به خدا و ازش دوری کن  

منم نمیتونم اون ادم قبل باشم ..حس میکنم دیگه نمیتونم حتی بخندم ... اون ادم هم هیچوفت مثل قبل نمیشه ب ...

برا تهمت زننده واقعا متاسفم برا شخصیتش و برا شما ارزو میکنم که دلتون رو یوسف ع  تهمت کشیده اروم کنه ان شالله.میخوام بهتون توصیه کنم که اگه میتونید ببخشیدش که فکر نمیکنم الان بتونید این کار رو بکنید اما اگه تونستید توی شب قدری که در پیشه اینکارو بکنید. دلتون اروم میشه . با تمام تکاورانی که باهام سر پست هستند داریم براتون دعا میکنیم.واقعا متاسفم . خدا دلتون رو اروم کنه

میدونی یه سری وقتا یه چیزایی این وسطا میشکنه 

مثل حرمت 

من برام پیش اومده همچین اتفاقی 

خاستم ببخشمااا خ سعی کردم ولی انگار یه چیزی دیه این وسط از بین رفته ک من نمیتونم دقیقا همون ادم قبلی باشم با اون ادم 

عزیزم معلومه که خیلی عصبی هستی.

البته حقم داری.

اما چرا بهت چنین تهمتی زده؟

اون فرد پشیمونه؟

شاید اون طرف تو عصبانیت کنترلشو ازدست داده.

یا جریانی پیش اومده.

میدونم در هرصورت کارشون اشتباه بوده.تهمت ناروا مثل زغالِ شاید نسوزونه ولی قطعا سیاه میکنه.

امیدوارم دلتو سیاه نکرده باشه❤

2706