2733
2734
عنوان

مسخرم نکنیدا

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 86 پست
الی فک کنم من بیشتر حرف دلتو درک کنم دوستان گیر دادن به ازدواجی بودن نبودن اصل قضیه رو‌ درک نکردن ...

آره واقعا تنها کسی که درک کرد حرفامو شما بودید...اوقتی با شما حرف میزنم انگار دارم با خود درونم حرف میزنم ...

خدا خودش فقط یه آدمی رو سر راهمون بزاره که همه ی تنهایی هایی که تا الان کشیدیم رو جبران کنه 

چرا دارم ..اما دوست که تو خونه باهات نمیشینه ساعت های طولانی صحبت کردن و خندیدن ...واقعا از بچگیم از ...

آره راست می‌گی😔 نمی‌شه دوست نزدیکت رو دعوت کنی بیاد خونتون؟ مثلا ناهار یا شام پیشتون بمونه بعدش تا صبح بشینین بگین و بخندین حال کنین😃😃

💙صدا کن مرا... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم خوش به حالت دوستای خوبی داری

دوست نزدیک‌ من ازدواج‌کرد رفت شهر دیگه و‌دیگر هیچ 

الان دوست هم هر کسی یا ازدواج میکنه و بنده خدا درگیر زندگی خودش میشه

یا تو این سن همش دنبال ازد هستن

یا خودشون یه خواهری چیزی دارن

یا با دوست پسرشون خوشن

آره راست می‌گی😔 نمی‌شه دوست نزدیکت رو دعوت کنی بیاد خونتون؟ مثلا ناهار یا شام پیشتون بمونه بعدش تا ...

اینکارو میکنم اما بازم تنهاییه خیلی بیشتر هست مخصوصا بعد مهمونیا...یهو دلت دوباره میگیره

2728
اینکارو میکنم اما بازم تنهاییه خیلی بیشتر هست مخصوصا بعد مهمونیا...یهو دلت دوباره میگیره

کاش چندتا دوست باحال مثل دوستای من داشتی.منم خووهر ندارم از صب با دوستام میریم بیرون تا تاریکی هوا.امیدوارم ازاین تنهایی دربیای اونجوری که دلت میخوادو خدا صلاح میدونه

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

آره می‌فهمم. الان متوجه منظورت شدم. یه خواهر یا کسی که همیشه کنارته خیلی عالیه . امیدوارم خیلی زود از تنهایی دربیای و به آرامش برسی.

💙صدا کن مرا... 
بازم خوش به حالت دوستای خوبی داری دوست نزدیک‌ من ازدواج‌کرد رفت شهر دیگه و‌دیگر هیچ  الان دوس ...

آره ...منم همیشه فکر میکنم اگه دوستام ازدواج کنن خیلی تنهاییم از اینم بیشتر میشه ...البته بازم همیشه از خدا میخوام هیشکی رو تنها و بی همدم نزاره

انتظاری نیس از بقیه واقعا بیا دعا کنیم واسه همدیگه ....مندعا میکنم واسه شما حتما ...🙏🌹💐

2738
آره ...مطمئنم رابطتوت با برادرتون خوبه ...چون دوستا به تنهایی باعث خوشحالی نمیشن

خدایا چقد بد که تکی.😭😭😭

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2706