2733
2734
عنوان

دوستان اهل قلم و ادبیات کمکم کنید

122 بازدید | 24 پست

دوستان من یک انجمن ادبی و داستان میرم تمرین این ماه اینه که از توی چند تا بیت شعر باید یک داستان دربیاریم(یعنی ببینیم چه حسی بهمون میده و باعث یک جرقه تو ذهنمون و ایده داستان بشه واقعا خیلی سخته برای خودمم )حالا من هر کدوم از این بیت ها رو جدا جدا مینویسم ببینید شما چیزی به ذهنتون میاد 

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب ازین دوتا که فقط میشه قصه عاشقی زن و مردنوشت

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2731

سخت که نیست اما اصلا ایده ی جالبی نیست😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2738
خوب ازین دوتا که فقط میشه قصه عاشقی زن و مردنوشت

خوب واسه همین برای خودمم سخته نمیخوام خیلی سطح پایین و کلیشه ای باشه ایده ام

عزيزم تمركز كن و خودت بنويسش تا دستت راه بيفته و اينجوري سودي نداره ما بگيم حتي اگه ايده اي به ذهنت ...

اصلاا ما کل انجمنمون بر. پایه مشورت و حرف زدن با بقیس یکی از تمریناتمون اینه که برای ایده صحبت های بقبه رو ضبط کنیم و ازشون کنم بگیریم ،هیچ منعی نداره استفاده از ایده بقبه اتفاقا خیلی هم بهمون توصیه میشه

یه سری ایده های خام یک خطی میشه ازشون در آورد که کلیشه هم میشن خلاقیت باید به خرج بدی ایده ی اولیه رو پرورش بدی و سه چیز خاص از توش در بیاری. که از ایده ی اولیه خیلی دور نباشه. 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

اولی میتونه داستان عاشق شدن یک پسر جوون که توی یک قصر کار میکنه و عاشق دختر پادشاه میشه باشه مثلا پسری که دهنه اسب دختر شاه رو میگیره تا تمرین اسب سواری بده

و انقدر پنهانی طول میکشه تا روزی پسره میگه میرم به شاه میگم یا تورو به من میده یا منو میکشه دیگه نمیتونم تحمل کنم

دختره میگفتن بابای من پیر و مریضه بزار وقتی مرد باهم ازدواج میکنیم و میشی وزیر کنار دست برادرم

چون داداشش از عشق اینا باخبر بوده

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست چه کنم حرف دگر یاد نداد استادم

از اینم قصه باباطاهر رو بنویس😓

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست چه کنم حرف دگر یاد نداد استادم

رفاقت ازنوع عالی وصمیمیش

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
یه سری ایده های خام یک خطی میشه ازشون در آورد که کلیشه هم میشن خلاقیت باید به خرج بدی ایده ی اولیه ر ...

چیزی به ذهنت میرسه؟یک چیز خیلی گنگی تو ذهن خودم هست

2706