2733
2734
من وام اوراق رو گرفتم

ببخشید چقدر وام گرفتین و چندتا ضامن ممنون میشم جواب بدین

عشق یعنی صدسال دیگه م بهش حسی که داری توی دلت جوونه                                          عشق یعنی همه بفهمن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه  ضامن نمبخواد

ضامن خونه ای میشه ک میخرید میره درگرو  بانک ...

من پارسال ۸۰  میلیون قراربود بگیرم  ۱۷  میلیون اوراق میشد 

نخریدم  بخاطر اون ۱۷ تومن .... خونه  چند برابر شد...دیگم نمیشه خونه بخریم....

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
یکی اینکه با اوراق اگه بخوام وام بگیرم چقدر زمان میبره برسه دستم و اینکه ضامنم میخواد یا نه؟

نه عزیزم

صامنش خونه ای میشه ک میخرید در گرو بانک میشه ..

پول اوراق و ک بدید وازبانک بخرید ....میرید خونه پیدامیکنید کارشناس بانک میبینه و اگر تایید بشه باید سند ازاد باشه و پایان کار و زیر ۱۵  سال ساخت  زود بهتون میدن ان شاالله

من البته نگرفتم ولی میدونم شرایطش اینجوریه

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2731
نه دیگه  ضامن نمبخواد ضامن خونه ای میشه ک میخرید میره درگرو  بانک ... من پارسال ۸۰   ...

باز شما خوبه در برابر ما😢

ما ابان سال ۹۶، ۶۰ میلیون پول بی زبون رو گذاشتیم بانک تا ابان ۹۷ ، ۱۲۰ میلیون وام بگیریم😣😣😣

گفتیم مجموعا میشه ۱۸۰ تومن که با یه مقدار دیگه از خودمون و یه وام دیگه خونه میخریم

اما ای دل غافل😣😣😣😣 خونه ها چند برابر شد😐😐

الان ۶۰ میلیون پول داریم و امتیاز وامی که برنداشتیم چون با اون پول دیکه لونه مرغ هم نمیدن😑😑😑

اگه همون ۶۰ میلیون رو سکه خریده بودیم

الان ۱۶۰ میلیون پول داشتیم😐😐

کاش یه فکری میکردن برا این مسکن یکم☹☹☹ داغ دلم تازه شد دوباره😭😭😭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
باز شما خوبه در برابر ما😢 ما ابان سال ۹۶، ۶۰ میلیون پول بی زبون رو گذاشتیم بانک تا ابان ۹۷ ، ۱۲۰ م ...

میفهمممت عزیزمممم ...درکت میکنم ....

منم پارسال ک اوراق و نخریدم  بعدده سال زندگی پس اندازم و   ۲۰ تا سکه خریدم تواوج گرونی   دونه ای ۱۵۰۰  ک سکه سقوط کرد دونه ای ۷۶۰   فروختم 😢😢😢😢 پولم شد تقریبا ۱۷ .۱۸ تومن😢😢😢😢گرفتم گذاشتم بانک  وام بگیرم 

بعد یکسال و نیم  الان پولم همون ۱۸ تومنه توبانک  بعد وامی ک میدن ۴۵  میدن تقریبا ...تک زوج نوشتیم ...

بعد فک کن  با ۱۸ تومن و ۴۵  باید ی خونه سند ازاد بخریم😐😐🙄🙄ک رسما هیچی.... قیدش و زدم کلاااا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

دلم خونه عزیزمممم

اگر سکه هام بود میفروختم  ی خونه  وام دار میخریدم حول و حوش ۹۰  میشد پولم  ههههعععی قربون خدا باحکمتش 

میفهمممت عزیزمممم ...درکت میکنم .... منم پارسال ک اوراق و نخریدم  بعدده سال زندگی پس اندازم و ...

خدا کمک جفتمون کنه😞😞😞

خیلی ها هستن شرایط ما ها رو دارن و همه مسکن اولی هستن و اولای زندگی😥😥 

ما هم چندین ساله ازدواج کردیم

برا خرید خونه کلی برنامه ریخته بودم

حتی چند ماه قبلش میخواستم مبلا رو عوض کنبم چون خیلی کهنه شده بود، ولی میگفتم بزار بریم خونه خومون، بعد عوض میکنم

تیر که یهو خونه ها رفت بالا کاخ ارزو هام برا خونه فرو ریخت😭😭😭😭 الانم نمیدونیم چکار کنیم

همش دعا میکنم کاش وام رو افزایش بدن😶 بعد فکر میکنم خب وام رو مثلا دو برابر کنن، قسطش رو از کجا بدیم😢😢😢 ای خداااا

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
خدا کمک جفتمون کنه😞😞😞 خیلی ها هستن شرایط ما ها رو دارن و همه مسکن اولی هستن و اولای زندگی😥😥&nb ...

ان شاالله عزیزمممم ...😔😔😔

این قضیه روح و روانم و ریخته بهممم ‌..

ان شاالله خدا ازجایی ک فکرش و نمیکنی براتون پول خونه رو برسونه ...دلت خوش باشه عزیزمممم ...

براتون  صلوات میفرستم ان شاالله بزودی زود خونه داربشید ب دل خوش و سلامتی 😍😍😍😚😚😚

محتاج دعاتونم 😗😗😗

2738
ان شاالله عزیزمممم ...😔😔😔 این قضیه روح و روانم و ریخته بهممم ‌.. ان شاالله خدا ازجایی ک فک ...

ممنونم

ان‌شالله شما هم بزودی خونه دار بشید😍😍

وام اوراق رو ما سال ۹۵ گرفتیم، صد وام بود، ده تومن جعاله. واسه این قد وام حدود ۱۷ تومن اوراق خریدیم. ضامن هم نمیخواد، چون خونه میره تو رهن بانک. البته فیش حقوقی همسرم رو جزو مدارک بود. فکر کنم حدود سه هفته طول کشید تا چکش صادر شد. نماینده بانک مستقیم چک رو میبره دفترخونه، چک رو به فروشنده میدید و خونه رو میذارید تو رهن بانک

هشتاد تومن وام و پول اوراق هر یه میلیون ۱۴۰ تومن دادیم

برا ضامن‌کارمند میخواستن ک ما بازاری بردبم اشنا داشتیم قبول کردن