2733
2734
عنوان

ی رمان معرفی کنید پسره توش خشن باشه بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 171277 بازدید | 148 پست
نه نتونستم عزیزم

ای بابا   

اگه دلت خواس ایدیتو بده لینکو بفرستم تو تلت نگران نباش دخترم😘😘

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
نه نتونستم عزیزم

لینکو اول کپی میکردی از اینجا بعد میبردی تو تل تو قسمت ذخیره های خودت ک میشه پی ویت اونجا ابی میشد میزدی میرفتی تو گروه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کویر تشنه- ارباب عشق- این مرد ارباب است- شراره- ارباب سالار- هویت پنهان- از نگاهم بخوان- دنیا پس از دنیا- انتخاب دوم( خیلی کتک نمیزنه ولی قشنگه)- منی دیگر-ریشه در عشق( یه قسمتیش خشنه خیلی رمان قشنگیه)- گناهکار (تا حدودی آرشام خشنه)

2738

هورمون های بلوغت اُور دوز کردن

یه چکاپ برو حتما برای سلامتی 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
یکم البته تا حاالا تجربش نکردم ولی تو رمان دوست دارم باحاله    

ببخشید قصد نصیحت ندارم ولی حتی به این چیزا فکرنکن و درموردشون نخون !تو داری اینارو جذب میکنی و باور کن وقتی از پارتنرت کتک بخوری فقط حس تحقیر شدن و خشم داری نه عشق حتی اگه هزاربار عاشقانه ازت معذرت بخواد و دنیا رو به پات بریزه(که در واقعیت همینم نیست)

.به هر چی فکرکنی انگار داری واسش دعوت نامه میفرستی.

💜💜💜💜💜

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
خدا به داذت برسه من به هر چی تو ذهنم بود رسیدم.بدنتو آماده و ورزیده کن واسه بعد ازدواج گلم

ینی چی    

تا وقتی که رسیدن به هدف امکان داره...زندگی درد قشنگیست که جریان دارد..  
ببخشید قصد نصیحت ندارم ولی حتی به این چیزا فکرنکن و درموردشون نخون !تو داری اینارو جذب میکنی و باور ...

ب این بعدش فکر نکرده بودم   

فقط تو رمان دوست دارم ک اونم خیلیا دوست دارن عاخع.

تا وقتی که رسیدن به هدف امکان داره...زندگی درد قشنگیست که جریان دارد..  
2706