2737
2739

سلام صاب کارشون به خانمهای شیفت شب کرایه اسنپ رو میده برا برگشت 

میخاد از این دخترها(سبک و راحت هستن خیلی  دیدمشون) و دوتاپسر ک اونجا کار میکنن کرایه هارو بگیره بجاش خودش برسونشون 

منم امشب دعوا راانداختم  گفتم چ خودم باشم چ نباشم حق نداری دختر ببری بیاری  اونم اینموقع شب  تازه قراره مدت طولانی اینجا کار کنه  

ینی تو یک سال هییییچی نمیشه؟؟؟ 

از شدت خشم ارامبخش خوردم  

حس خودکشی دارم 

)شوهرم مرد ساده و چشم پاکیه ولی بالخره نصف شب با دختری من خیالم راحت نیست 

اونم هی داد میزد ک کرایشون رو بگیرم میشه یک میلیون 

منم گفتم بجهنم  چ فایده وقتی ارامش ندارم من(

تورو خدا بگید چیکار کنم 

ماهر دو   دوروز ازماشی جایی کار میکردیم ک شغل من سخت بود و انصراف دادم  ولی شوهرم میخاد از فردا بطور جدی شروع کنه  اوندخترا  با پسرای اونجا واقعااااااا راحتن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

با زبون خوش بگو حاضری کمتر خرج کنی ولی به این راضی نمیشی. بگو بخاطر زندگیمون و.. من به تو اعتماد دارم به اونا اعتماد ندارم و ....

واینکه اون یک میلیون رو یک میلیون هم بزاری روش من رو ببری دکتر روانپزشک بخاطر فکرو خیالایی که ممکنه به سرم بزنه

ماهر دو   دوروز ازماشی جایی کار میکردیم ک شغل من سخت بود و انصراف دادم  ولی شوهرم میخاد از ...

حق داری نگران باشی عزیزم

فقط آرامشتو حفظ کن. 

بببن اگه میتونه فقط پسرا رو ببره، 4 تا پسر ببره دیگه خوبه. 

دخترا اسنپ بگیرن خودشون. 

با زبون خوش و با آرامش به شوهرت بگو برامون دردسر درست میکنن، فردا مشکلی پیش بیاد براشون میندازن گردنه تو و.... 

تمام ۱۰ تا پسر اونجا بااین چنتا دختر راحت بودن  بخدا  راحت همو بیشکون میگرفتن

بستگی ب رفتار شوهرت داره اگر جدی باشه باهاش ازاین شوخیا نمیکنن چ معنی داره یک مرد متاهل این سبک بازیارو دربیاره؟ خودت نمیتونی باشی توماشین؟  

تا وقتی که رسیدن به هدف امکان داره...زندگی درد قشنگیست که جریان دارد..  
2706