2733
2734
عنوان

تقلید کردن جاری واقعا خوبه؟

1244 بازدید | 88 پست

عزیزان من سرآشپز هستم و تدریس میکنم  و چند سالی هست تدریس دارم. خیلی هم کار و بارم گرفته خداروشکر و از این کار درامد خوبی دارم و سر زبون همه هستم توی چند تا رستوران برنامه میدم و نظارت میکنم. از وقتی جاری دیده این کار خوبه رفته کلاسهای شیرینی پزی و داره با من رقابت میکنه . میشینه جلوی من پز میده که چقدر درامد داره حتی قبل اینکه بره از من راه و روشش روازمن پرسید . الان داره توی اموزشگاه شیرینی پزی یاد میده و سفارش میگیره و تا میشینه تعریف میکنه. این کارش حالمو گرفت. خیلی بهش فکر میکنم و حس میکنم مدیون منه. ارامش ندارم متاسفانه... دلم میخواد دل چرک نباشم ولی نمیتونم. با اینکه تاحالا هیچ سابقه ای نداشته که کار کنه و سر رشته ای دشاته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرچی موفق تر بشه حسادت هاش و ایند کمتره

خدا رو شکروالا

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ایرادش چیه گلم؟بذار خوش باشه 

تو که ماشالله موفقی اون هیچوقت رقیب تو نمیشه 

منم هرکاری میکنم خواهرشوهرم میکنه ناراحت نمیشم راستش چون غیر مستقیم باعث پیشرفتشم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
خيلي خوبه باعث پيشرفت يكي ديگ شدي ب اين فك كن حرفاشو ول كن

دلمو میسوزونه. کاش تشکر میکرد حداقل. جاهایی که من میرم اونم میاد و دنیال کا رهست بهشون زنگ میزنه. حتی به اموزشگاهی که تدریس میکنم.

خب مگه بده؟؟   اونم میشینه برات تعریف میکنه از سادگی شه  با هم دوس باشید از پیشرفت کسی ناراحت نشو حتی اگه خودت یادش دادی

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

به نظرم ایرادی نداره

چون دیده شما موفقی اونم خوشش اومده

شما هم سخت نگیر مخصوصا اینکه کار و بارت خوبه

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

خوبه حالا رهبر ارکستر نیستین 😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2706