2726
عنوان

برم قهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1634 بازدید | 92 پست

این که قهر و شوهرت درست بشو نیست بری خونه بابات هم دنبالت نمیاد و قضیه کش دار میشه سر موضوعات الکی قهر نکن بری خونه بابات دوره میفته تو فامیل که چی شده چی نشده...بشین سر زندگیت و هر وقت دوست داشت خودش بیاد باهات آشتی کنه مطمئن باش مردا طاقت ندارن زود میان برا آشتی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اصلا مشکلم دعوای امشب نیست، کلا خسته شدم، میخوام چشمش و بترسونم  شوهرم کلا بد اخلاق و قهر قهرو ...

پس منم کینه ایم. 5 ماهه قهرم با آبجیم. تو یه خونه ایم ولی دیگه بود و نبودش برام مهم نیست. البته تقصیر من نیستا. اون سر همه چی دعوا میکنه. سر لباسای تو ماشین، سر نیم ساعت دیر شدن گردش، سر غذا. منم یکی دوبار رفتم باهاش آشتی کردم دیدم داره پررو و بدعادت میشه دیگه باهاش حرف نزدم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

میخوای دو سه روز برو خونه بابات نه به حالت قهر با خوبی و خوشی که یکم حال و هوات عوض شه اونم رو دنده لج نیافته 

اول اگه قهری آشتی کن بعد برو بهش بگو نیاد اونجا هر وقت خواستی خودت برمیگردی

اصلا بعید میدونم بیاد دنبالم ولی حداقل غرور خودم و حفظ کردم مامان بابام خیلی خوبن، ۶ ماه هم طول بک ...

عزیزم به خاطر غرور زندگی خودت و بچتو تباه نکن 

بی خیال شو زندگیه . کاری کن بعدا پشیمون شی 

مرسی خداجونم❤
عزیزم کوتاه بیا به خاطر خودت به خاطر زندگیت  اگه قهر کنی شاید خدایی نکرده کار به جاهای بد بکشه ...

خیلی زبون نفهمه

باورت میشه اصلا برام مهم نیست که کار به جای باریک بکشه، دیگه اصلا نمیخوامش

فقط به خاطر مامان و بابام یکم دو دلم

اصلا بعید میدونم بیاد دنبالم ولی حداقل غرور خودم و حفظ کردم مامان بابام خیلی خوبن، ۶ ماه هم طول بک ...

بخاطر همين ميگم نرو

بفكر صحبت كردن منطقي باش

توعم زياد پاپيچش نشو چن مدت

طرفش نرو شايد واقعا درست شد

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
دیگه همینه...تو نمیتونی عوضش کنی...پس کنار بیا و مراقب خودت باش چون این رفتارا میتونه یه زن رو زودی ...

پیشنهاد خوبیه

استارتر گوش کن خواهر

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه

به نظر من وب تجربه ی من برو،خودم چهار سال همین مشکل روداشتم رفتم، بخدا سر روز دوم اومد دنبالم هی میگفت دلم برا پسرم تنگ شده لباسای بچه رو داپمش گفتم بیا ببرش به سلامت نمیتونم مسولیت بچه رو قبول کنم،بخدا جلو خونوادم فقط گریه نکرد😄😄😄

2706