2737
2734
عنوان

برم قهر؟

1634 بازدید | 92 پست

سلام

امشب سر یه چیز مسخره دعوامون شد، که صد در صد شوهرم مقصر بود

ولی طبق معمول اون قیافه گرفته و قهر کرده و حرف نمیزنه

برگشته بهم میگه مجبور نیستی با من زندگی کنی، من گفتم صبح وسایل خودم و بچه ام رو جمع میکنم ببرم خونه بابام

اخیرا این سومین باره که از این حرفا میزنه

هفت ساله که داریم با هم زندگی میکنیم تا حالا از این حرفا نزده بود، البته من چند بار بهش گفته بودم که  اگه روزی حس کنم که من و نمیخوای ولت میکنم و میرم، مثلا اگه خیانت کنی یا دست روم بلند کنی یا خودت بگی که نمیخوامت، خیلی هم بهش بر خورده بود، مطمئنم به تلافی حرفای من میگه برو، که بهم ثابت کنه عرضه رفتن ندارم

حالا به نظرتون چیکار کنم برم یا بمونم و بازم پررو ترش کنم؟

اصلا مشکلم دعوای امشب نیست، کلا خسته شدم، میخوام چشمش و بترسونم

شوهرم کلا بد اخلاق و قهر قهرو و مغرور و کینه ایه، تو این هفت سال حتی یک بار بعد دعوا واسه آشتی پا پیش نذاشته

من تو خونه ای بزرگ شدم که کوچکترین دعوا و تنشی توش نبوده اصلا تحمل قهر و قیافه گرفتنش و ندارم ، دلمم واسه بچه ام میسوزه، چون بزرگ شده و کاملا میفهمه که ما ناراحتیم، همش میاد میپرسه بابا چرا ناراحته😔 دلم واسش کباب میشه

به جاش شوهرم هیچ مشکلی با قهر بودن نداره، از افتخاراتش اینه که با خواهرش ۴ سال قهر بوده و حرف نمیزده، فکر کنید ۴ سال با یه نفر تو یه خونه زندگی کنی و حتی یک کلمه باهاش حرف نزنی!!!!!!

پس لطفا نگید که خوب تو هم انقدر پا پیش نذار که خودش بیاد واسه آشتی که اصلا شدنی نیست

لمون درد قفل کن کلید بزار پشت در شب راش نده خونه ادب شه😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مثلا بري خونه بابات ادب ميشه؟

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
2738

جدیدا داره روز به روز بد اخلاق تر میشه، من از ترس اینکه دعوا بشه اصلا جرات ندارم حرفی بزنم یا اعتراضی بکنم یا بگم چیزی رو نمیخوام، به غیر از اینکه دعوا میشه خیلی هم کینه ایه و حتما تلافیش و صد برابر سرم در میاره، مثلا اگه من یه بار بگم خونه دوستت نمیام، اون تا دو سال خونه هیچ کدوم از فامیلای من نمیاد و.....

اوایل اصلا فهش نمیداد ولی جدیدا خیلی هم بد دهن شده دائم واسه چیزای الکی به من و بچه ام فهش میده، منم از ترس دعوا سکوت میکنم، بعدا هم که میگم ناراحت شدم به جای عذر خواهی میگه حقت بود، حالم از خودم بهم میخوره که اجازه میدم اینجوری کوچیکم کنه

دفعه قبل که دعوامون شد رفته سر کار و گوشیش و رو من خاموش کرده( اولین بار بود که چنین کاری میکرد) منضورم اینه که به خاطر کوتاه اومدن های من روز به روز داره پررو تر میشه

خب وقتی اینقدر طولانی قهر میکنه .حالا تو هم بری  نمیاد دنبالت و کدورتتون بیشتر میشه.قهر نکن اگر دست بزن نداره.  بمون و کاری بکارش نداشته باش که بچه کمتر اذیت بشه . و دور بودن از ادم قهر قهرو  محیط رو براش فراهم‌میکنی تا ادامه بده . 

اصلا مشکلم دعوای امشب نیست، کلا خسته شدم، میخوام چشمش و بترسونم  شوهرم کلا بد اخلاق و قهر قهرو ...

دیگه همینه...تو نمیتونی عوضش کنی...پس کنار بیا و مراقب خودت باش چون این رفتارا میتونه یه زن رو زودی پیر کنه...بزن ب بیخیالی...اشتی کرد خوش اومد اشتی نکرد بازم خوش اومد...خودتو با بچه سرگرم کن...ریلکس رفتار کن تا کم کممممم متوجه بشه که دیگه قهرش برات عادی شده...من ب شوهرم ۱بار ریلکس گفتم قهرت برام عادی شده من دائم تو تنبیه و توقیفم...دیگه خودشو جمع و جور کرد...ریلکسسس

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
جدیدا داره روز به روز بد اخلاق تر میشه، من از ترس اینکه دعوا بشه اصلا جرات ندارم حرفی بزنم یا اعتراض ...

یه جورایی مثه شوهر من

بس که خودمون بهشون رو دادیم

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
2706