2410
2553
عنوان

دوستان یه راهی بگین

72 بازدید | 13 پست

سلام دوست جونام 

میخام درمورد زندگی داییم با هم حرف بزنیم

دوستان دایی من خواننده و گیتار میزنه عروسی اینا میره میخونه متاسفانه بسیار خوش قیافه و خوش تیپه متاسفانه میکم چون به ضرر زندگیش تموم شده 

ایشون دوران مجردی خوبی نداشتن از یع طرف پدرشو در سن خیلی کم از دست داد بهدشم شرایط شغلیش طور شد که با دخترای خوشگل خوشتیپ زیاد افتاد

چون وقتی پارتی میرفت برای خوندن اونجا دخترا از این خوشش میومد در هر صورت دوس دخترای خوشگل و زیادی داشت تا یه روزی خالم تصمیم گرفت که واسش استین بالا بزنه که یه دختر چادری و محجبه براش انتخاب کرد و قیافه و هیکل و اندام و تیپ معمولی رو به پایین 

دیگه نمیدونم داییم از اولین روز از این دختره هوشش نیومد یا بعدا زیاد یادم نیس چون بچه بودم ولی الان یه رختر ۳ ساله دارن و اصلا با هم کنار نمیان داییم میگه اصلا نه خوشکله نه خوش اندامه اصلا انگاری هیچیش به دلش نمیشینع الان هر روز دعوا دارن داییم همیشه بهش میگه نمیخامت واقعا از یه طرف دلم برا زنداییم میسوزه خودمو نیزارم جاش میبینم شوهر من بهم بگه ازت بدم میاد متنفرم من میمیرم نمیدونیم الان برای درس شدن زندگیشون چی کار کنیم 

گهگاهی میگم نکنه داییم صیغه اینا داشته باشه 

زنداییمم سیاست نداره سادس 

بلد نیس برقصه عشوه بیاد قربون صدقش بره مردم یه همچین چیزایی دوس داره دیکه واقعا موندیپ دلم واس اون دختر خوشگلشونم میسوزه اون بدبخت خیلی تو روحیش تاثیر میزاره دعواهاشون 

تو رو خدا یه راه حل بگین الا داشتم به دعا و اینجور چیزا قکر میکردم اه 

زنداییم نمیتونه داییپو جمع کنه 

میگم نزار با دوس بکرده اصلا نمیدومم چی بگم زندگیشون یه جوری شده دلم بیشتر واس زنداییم میسوزه

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
داییت زبون نداشت یه کلام بگه نمیخام باایشون ازدواج کنم؟

نمیدونم ولی اونجور که بادمه داییم دوسش داشت متاسفانه تو دوران نامزد اینا خیلی دعوا کردن بعد زنداییم یه سری برخوردا کرد یه جور خودشو از چشم انداخت ولی دیگه تو دل داییم نیستم بدونم از اولین روز خوشش نیومد یا بعد دعواها 

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم اگا واقعا مشکل داشتن چرا گزاشتن بچه دار شن که اون بدبختم روحیش خراب شه اون چه گناهیی کرده اخه 

2720

بنظر من این راه از اول کج ساخته شده چون ایشون تو اون سبک نبودن که همچین خانمی براشون انتخاب کردن ولی بهترین راه رفتن پیش مشاوره هست چون اونا بهتر میتونن کمک کنن و مسیر زندگی رو نشون بدن 

شما میتونین زنداییتونو ببرین مشاوره و بگین باهاشون صحبت کنن و مسیر درست رو بهشون نشون بدن

بنظر من این راه از اول کج ساخته شده چون ایشون تو اون سبک نبودن که همچین خانمی براشون انتخاب کردن ولی ...

والا زنداییمو انتخاب کردن چون خالم اینا یا همه زنداییم اینا اعصای خانواده همه با حجابن 

والاه یه بار قبلا رفتن گفتن جدا شین ولی چون زنداییم حامله بود نشد 

ولی منم میگم بره زنداییم مساوره یکم عشوه گری و اینجور چیزا یاد بگیره 

مثلا رقص بلد تیود داییمم دوس داره زنش واسش برقصه به خاطر همون دو دوره کزاش کلاس رقص ولی اصلا یاد نگرف یا نیگه برو فلان رنگو برار اونم میره میزاره داییم میگه اخه این رنگی که گزاشتی کجاش شبیه این رنگه داییم میگه خنگه 

میگم دایی تو رو خدا اینجوری نگو 

بهترين راه اينكه زن داييت يه تلاشي كنه و تغييراتي ايجاد كنه تو خودش و از مشاور كمك بگيرن هر دوشون يعني همه گزينه هارو امتحان كنن و واقعا بخوان كه زندگيشون بهتر شه اخر سر اگه به هيجا نرسيدن ...

بهترين راه اينكه زن داييت يه تلاشي كنه و تغييراتي ايجاد كنه تو خودش و از مشاور كمك بگيرن هر دوشون يع ...

الان یه پروقایلی گزاشته واقعا ناراحتم 

کمکم کنین کمش کنم زنداییمو 

والاه پول درس حسابی هم ندارنه برن مشاور 

نمیدونم داییم پولاشو چی کار میکنه

2714
بايد داييت هم بخواد زندگيش بهتر شه يه طرفه كه نميشه  

حس میکنم نمیخاد و این ناراحتم میکنه مثلا رفتن مشاوره مشاوره گف فلان کارو بکن برا زنت نخواد مطمعنا نمیکنه دیگه 

اه اصلا نخاد نمیره مشاوره الان به زنداییم تو تل پیلم دادم دبدم انلاینه 

نوشته زندگیم هیچ شده واقعا دلم براش سوخت

به تظرت بریم برای داییم دعا اینا بنویسیم

که یکم‌مطیع زنش شه

حس میکنم نمیخاد و این ناراحتم میکنه مثلا رفتن مشاوره مشاوره گف فلان کارو بکن برا زنت نخواد مطمعنا نم ...

نميدونم بعضيا اعتقاد دارن واسشون هم بد نميشه اما من سر از اين كارا در نميارم 

نميدونم بعضيا اعتقاد دارن واسشون هم بد نميشه اما من سر از اين كارا در نميارم 

من اصلا اعتقاد ندارم و همچین کسایی رو نمیشناسم 

ولی دوس ندارم زندگیشون خراب شه واقعا طلاق واسسون بد میشه 

طلاق هميشه هم بد نيست اما اخرين گزينست با توجه به بچه اي هم كه دارت 

اره اخه نمیدونی دخترشون چه مظلوم و نازه حیف نیس 

یا زنداییم طلاق بکیره براش بده میدونی چرا چون خانوادس تقریبا مثل خانواده منه معتقد و طلاق وبد میدونن اگه بره هونه باباش شاید زندکیش خوب نشه یا مانانش گناه نداره بیجاره مامان زنداییم بیماری اعصاب پیدا کرده با استرس زندگی اینا