2737
2734

دوماهه که عروسی کردم ، یک بار تو دوران عقد خواستم جدا شم‌که وساطت بزرگ‌ترا نذاشت ،یک‌بار هم‌بعد عروسی و باز هم با اینکه پدر مادر خودم راضی شده بودن به طلاق به خاطر باردار بودنم کوتاه اومدن و گفتن برو سر خونه زندگیت ‌. الان دو هفتست به اصطلاح سر خونه و زندگیمم ولی چه زندگی ای ، همش استرس همش دل شکستن همش بی توجهی ‌و بی محبتی و بی اعتنایی شوهر بیشعورم ، ایکاش باردار نبودم ای کاااااااااش باردار نبودم ای خدا این چه بلایی بود سر زندگیم اومد. 

چرا انقد زود گذاشتی بچه دارشی؟

بعضی وقتا با اینکه تو اوج خوشبختی هم نیستی میگی خدا رو شکر باز آرامش دارم یهو یه اتفاقی کل زندگیتو زیر و رو میکنه انقدر که فاصله امروز و دیروزت اندازه یه روز نیس میشه اندازه یه عمر تلاش میکنی که برگردی به اون زندگی سابق که بگی مهم نیس میگذره ولی نمیشه درد یه جوری ریشه میکنه تو وجودت که خودتم یادت میره یه زمانی خوب بودی..‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پارسال این موقع واسه خودم داشتم زندگیمو میکردم که این احمق خدا لعنت کرده اومد خواستگاریم . با  کلی محبت و حرفای قشنگ 

ولی الان اخلاقش ۳۶۰ درجه عوض شده ، ای خدا این چه امتحانیت داری از من میگیری مگه خودت نگفته بودی هرکسی رو‌به قدر توانش آزمایش میکنی پس چی شد 

2738
نمی‌دونم چه مرگم شد که حواسمو  جمع نکردم و ناخواسته باردار شدم

به فکر مرگ نباش به فکر بچه بیگناه تو شکمت باش بذار دنیا بیاد انشاالله همه چی درست میشه

بعضی وقتا با اینکه تو اوج خوشبختی هم نیستی میگی خدا رو شکر باز آرامش دارم یهو یه اتفاقی کل زندگیتو زیر و رو میکنه انقدر که فاصله امروز و دیروزت اندازه یه روز نیس میشه اندازه یه عمر تلاش میکنی که برگردی به اون زندگی سابق که بگی مهم نیس میگذره ولی نمیشه درد یه جوری ریشه میکنه تو وجودت که خودتم یادت میره یه زمانی خوب بودی..‌

اتفاقیه که افتاده 

شوهرت باید بیشتر حواسشو جمع میکرد 

شما هم بخاطر بارداری هورمونات ریخته بهم

کلامعمولا چن ماه اول زندگی پرتنشه تا همو بشناسن و زیر ی سقف بودنو تجربه کنن

دوران حاملگی هم امادگی زیادی میخواد 

حالا برا شما هر دو قاطی شده از طرفی لذت های اول زندگی رو نچشیدین شاید شوهرتون بخاطر اون عصبانیه

برا ارامش خودتون و بچه تون قران بخونین 

حتما حتما ی مشاور برین  چون مسآله ریشه ایه تو نی نی سایت نمیشه اظهار نظر کرد دربارش 

دلم‌میخواد برم درخواست طلاق بدم و ازش جدا شم ولی وقتی به پدر مادر بدبختم فکر میکنم که چقدر بی ابرو میشن و چه بلایی سرشون میاد نمیتونم قدم از قدم بردارم ، میخوام خودکشی کنم باز چهره مامانم میاد جلو چشمم که بعد از من چی سرش میاد 

درست میشه گلمتوهم مثل خودش باش من تامرز خودکشی هم رفتم ولی دلم به حال دختر یه ماهم سوخت ولی شکر خدا ...

چطور شد که زندگیت خوب شد ؟ چیکار باید بکنم من الان ؟ 

وای خدا چی به سر زندگیم آوردی .

2706