2733
2734
عنوان

آشتی با زنداداشه بی ادب ایا کارم صحیح بود ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2696 بازدید | 134 پست
اصلا نباید این کارو میکرد اصلا نباید دخالت میکرد زن داداشش مگه خودش عقل نداره به زندگیش برسه؟داداش ...

آره این قضیه ازبیخ وبن اشتباهه...

استارترعزیزهرگولاخی هم که باشه زن داداشت یه زنِ ازجنس ما کارتون درست نبود

امروز ساعت دو ظهر داشتم از تشنگی میمردم یه گدا دیدم داشت آب میخوردگرفتم تا تونستم زدمش گفتم ما برای درک وضع شما داریم روزه میگیریم. بعد شما خودتون آب میخورید.😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره این قضیه ازبیخ وبن اشتباهه... استارترعزیزهرگولاخی هم که باشه زن داداشت یه زنِ ازجنس ما کارتون د ...

میدونم ولی من الان تو یه چاله افتادم اصلا ازش بیرون هم نمیتوتم بیام به شوهرمم مشکوکم الان ۴ ماهه دو بار رابطه داشتیم همش شوهر من که خیلی هات بود ... بعد تو ماشینش موگیر پیدا کردم😥😥😥

2731
ولی همش میگم چه گوهی خوردم زندگی داداشمو نجات دادم و رویه شوهرمو به روی اون زنه باز کردم الان خودم ب ...

عه چه جالب شد برا خودت جیزه ولی برا زن داداشت اشکال نداره تا شما باشی گوه کاری دیگرلنو نپوشونی و اینکه نگی زن داداش احمقم‌چون با ساتورم داداشتو نصف میکرد حقش بوده ...

خیانتم یه هفته دو هفته نداره بزار طعمش بچشی اون بنده خدا رو درک کنی دیگه...

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2738
آره این قضیه ازبیخ وبن اشتباهه... استارترعزیزهرگولاخی هم که باشه زن داداشت یه زنِ ازجنس ما کارتون د ...

والامن تومچ گیری ضعیفم دوستان خِبره تربایدبیان بهت بگن.فقط الان ذهنم درگیره این شدکه موگیرچیه؟

امروز ساعت دو ظهر داشتم از تشنگی میمردم یه گدا دیدم داشت آب میخوردگرفتم تا تونستم زدمش گفتم ما برای درک وضع شما داریم روزه میگیریم. بعد شما خودتون آب میخورید.😂
عه چه جالب شد برا خودت جیزه ولی برا زن داداشت اشکال نداره تا شما باشی گوه کاری دیگرلنو نپوشونی و این ...

بابا خانوما من میگم داداشم خیانتی در کارش نبوده ها شما ها مگه متوجه نیستین

داداشت اگه بیگناه بود بهت نمی‌گفت ک بگی خواهر شوهرت  پیام داده  زنشو می‌برد سر قرار تا بهش ثابت شه شوهرتم گناه کاره ک ماست مالی کرد توام همینطور. ی صحبت کاری معمولی نبوده ک زن داداشت خونده و شک کرده. تازه این وسط شما بیشتر ضربه خوردی  هم باهات بد حرف زدن هم خرو یاد پوست خربزه انداختی ک انشالله اینجوری هیییچوقت نشه واست. 

بابا خانوما من میگم داداشم خیانتی در کارش نبوده ها شما ها مگه متوجه نیستین

پس اون زنه براچی یواشکی ب داداشت پیام میداده و چت میکرده؟نکنه توقع داشتی یک هفته ای صیغه هم بکنن ؟؟

خب یواش یواش چتا و پیامکای یواشکی کاری تبدیل ب خیانت میشه

2706