2737
2734
عنوان

آشتی با زنداداشه بی ادب ایا کارم صحیح بود ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2696 بازدید | 134 پست

شوهرم اومد قصیه رو گردن گرفت گفت اصلا اونی که به فلانی زنگ میزده تقصیر من بوده چون من با گوشی شوهرت به یه خانوم زنگ زده بودم این خانوم هم شوهرتو رو دیگه ول نکرده بهش گیر داده یعنی یه جورای کل خانواده بسیج شدیم تا گناه داداشمو بپوشونیم این وسط این زنداداش احمق من همون شب که اینو فهمید مثلا فکر کرد من از همه جا بیخبرم با دلخوشی اومد خونم که دوس دختر برای شوهر توه من که میدونستم داستان چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمیدونم چرا چند روز پیشم این عکسو دیدم یه بار خوردیش هزااار بار باهاش دل مارو آب کردی😐

الان پاکش میکنم😑

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

ببخشا  ولی   داداشت گند زده   چرا    لا پیشونی کردی   خودت جاش بودی چکار میکردی   باید جلو داداشت و میگرفتی 

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
اصلا صاواکی واسه خودش یه چی میگم چی میفهمینا اگه شوهرم جون داداشمو نجات نداده بود نمیگفت دوس دختر وا ...

داداشت دوست دختر داره بعد حق رو هم میدی به داداشت؟؟؟اگر دوست دختره برا شوهرت بود میشستی بهش نگاه میکردی😶

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
آره ،دختر منم عاشقشه عصری براش خریدم سه سوته تموش کرد دلش درد گرفته بود😂😂

پس گوجه سبزارو مادردختر خوردین برا من هندونه میاری این وقت شب؟☹

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2706